"Bombonierka" w Szklarskiej Porębie

Koncert Basi Stępniak-Wilk z zespołem 6 listopada w Klubie Jazgot. Basia Stępniak-Wilk – to śpiewająca autorka i kompozytorka, artystka kabaretowa; lublinianka mieszkająca na stałe w Krakowie. W 1995 roku zadebiutowała w Piwnicy pod Baranami i kabarecie Loch Camelot, w którym do dziś występuje. W latach 1995-97 współtworzyła m.in. wraz z Januszem Radkiem, Grzegorzem Halamą, Robertem Kasprzyckim, Szymonem Zychowiczem i Kamilem Śmiałkowskim formację „Zielone Szkiełko”.

Kryształowy głos, ambitne, wpadające w ucho melodie i świetnie napisane teksty sprawiły, że piosenki – „Bombonierka” (śpiewana wraz z Grzegorzem Turnauem) i „Słodka chwila zmian”, a także „Futerko”, „Bossa nova z Augustowa” (duet z Andrzejem Poniedzielskim) i „Wiośnie nie!” (duet z Wojciechem Mannem) znalazły się na wysokich miejscach ogólnopolskich i lokalnych list przebojów (Polskie Radio pr. III, Złote Przeboje, Radio Kraków, Radio Szczecin, Radio Akadera Białystok) oraz na listach rozgłośni polonijnych.

Skład zespołu: Olek Brzeziński – instrumenty klawiszowe, Krzysztof Cyran – gitara klasyczna, Michał Braszak – kontrabas.

Koncert wpisany jest w cykl imprez uświetniających obchody 50- lecia Szklarskiej Poręby, a jego organizatorami są Miejska Biblioteka Publiczna oraz MOKSiAL.

Przedsprzedaż biletów w klubie Jazgot, restauracji Metafora oraz w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej. Rezerwacja miejsc pod numerem telefonu 601 343 121. Cena biletu 15 złotych.

Dodaj komentarz