Dukat ponownie w Karpaczu

Urząd Miasta Karpacza pragnie zaprosić Państwa już po raz drugi do udziału w akcji „Dukat Lokalny”, której celem jest promocja turystyczna Karpacza i całego regionu. Emitentem pieniądza lokalnego jest Mennica Polska S.A., natomiast organizatorem akcji jest Urząd Miasta Karpacz poprzez firmę Karkonoski Dom Numizmatyczny z Jeleniej Góry.

Akcja „Dukata Lokalnego” była przeprowadzona w okresie letnim od początku czerwca do końca września, a Agenci, którzy posiadali u siebie monety byli promowani poprzez plakaty, informacje w prasie i na stronie internetowej miasta oraz na innych portalach. Akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród turystów.

Obecnie akcja zimowa „Dukata Lokalnego” potrwa od 19 grudnia 2008 r. do 15 kwietnia 2009 r. Na awersie przedstawiona jest postać skoczka narciarskiego, natomiast na rewersie herb Karpacza wraz ze Śnieżką. Nakład dukata obiegowego, 4 talary karkonoskie pełniącego równowartość 4zł, wyniesie 20.000 sztuk, natomiast nakład dukata srebrnego, przeznaczonego dla kolekcjonerów, wyniesie 500 sztuk. Dukat srebrny będzie sprzedawany Agentom wraz z pudełkiem oraz certyfikatem w promocyjnej cenie 180zł, gdzie jego emisyjna cena została ustalona na 199zł. W załączniku przedstawiamy projekty graficzne.

Szymon Kurowski właściciel firmy Karkonoski Dom Numizmatyczny podpisze umowę z każdym Agentem, który zgłosi swoje zainteresowanie do 30 listopada. Agenci, z którymi zostanie podpisana umowa otrzymają dukaty wraz z plakatami i ulotkami informacyjnymi na zasadzie wymiany 4 Talary Karkonoskie za 4 złote. Jeżeli po zakończonej akcji agentom zostaną dukaty, które będą chcieli zwrócić, firma KDN zobowiązuje się do odkupienia pozostałej ilości bez straty dla Agenta.

Chętnych zapraszamy do współpracy i kontakt telefoniczny, tel. 0609 669 129, (75) 75 254 03, mailowy: biuro@kolekcjoner.org lub można zgłosić się bezpośrednio do siedziby firmy od godz. 10:00 do 18:00 mieszczącej się przy Placu Ratuszowym 37 w Jeleniej Górze.

Dodaj komentarz