Grupowa Fotografia Mieszkańców Szklarskiej Poręby

22 września 2010 w Szklarskiej Porębie wszyscy mieszkańcy Szklarskiej Poręby maja szansę zostać uwiecznieni na wspólnym zdjęciu.

Wydarzenie to ma na celu m.in. uhonorowanie małżeństw z 50 – letnim stażem małżeńskim i 50 – latków ze Szklarskiej Poręby oraz zarchiwizowanie na kliszy fotograficznej całej lokalnej społeczności, a zorganizowane jest w związku z obchodami 50-lecia nadania praw miejskich Szklarskiej Porębie.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców miasta pod Szrenicą. Każdy, kto przyjdzie otrzyma pyszną przekąskę i okolicznościową pamiątkę, a jego oblicze zostanie „zamrożone” w Kapsule Czasu” na następne 50 lat.

Zdjęcia wykonają studenci Wrocławskich Szkół Fotograficznych Pho-Bos i Afa oraz artysta fotografik Waldemar Wnęk Siewierski ze Zgorzelca. Następna okazja zdarzy się dopiero za 50 lat więc nie wolno przegapić takiej akcji.

Zdjęcia te będą umieszczone na wystawie „Ludzie Stąd” oraz umieszczone w Kapsule Czasu. Ta z kolei zostanie zachowana dla potomnych i zakopana na kolejne 50 lat.

Całe przedsięwzięcie, oprócz zdjęcia grupowego, jest niezależne od warunków atmosferycznych. Specjalnie dla Państwa w hotelu „Bornit” uruchomione zostaną trzy studia fotograficzne.

Dodaj komentarz