Gwiazdy na śniegu oraz slalom retro

Już dzisiaj (sobota, 28 lutego,) na pewno nie zabraknie w Szklarskiej Porębie śniegu i gwiazd. Na nartostradach Szrenicy będzie gwarno i tłoczno. A wszystko za sprawą imprezy „Gwiazdy na śniegu” oraz slalomu retro.

Na Hali Szrenickiej zostaną rozegrane zawody w slalomie gigancie, w których wezmą udział gwiazdy radiowej Trójki, prezenterzy i dziennikarze telewizyjni oraz aktorzy. Na liście jest kilkadziesiąt nazwisk.

Na nartostradzie „Puchatek” zostanie rozegrany Turniej Miast Przyjaciół Trójki. W konkurencjach typowo narciarskich, ale też i zręcznościowo-rozrywkowych zmierzą się przedstawiciele Augustowa i gospodarzy.

Po turnieju zostanie rozegrany slalom retro. Aby wziąć w nim udział nie wystarczy umieć jeździć na nartach, trzeba też mieć odpowiednio stary sprzęt i cały entourage.

Od piątku radiowa Trójka będzie nadawała audycje na żywo ze Szklarskiej Poręby. A w sobotę pokazem sztucznych ogni o godzinie 19. rozpocznie się Lista Przebojów Trójki nadawana z Arenki Żywca. Warto wybrać się na miejsce, bo w radiu nie będzie widać.

Szczegóły imprezy na www.szklarskaporeba.pl

www.nj24.pl

Dodaj komentarz