Hatha – Joga + 50

W trosce o zdrowie, kondycję i dobre samopoczucie mieszkańców Burmistrza Miasta Karpacza organizuje bezpłatne zajęcia „Hatha – Joga + 50”.
Spotkanie organizacyjne ( połączone z ćwiczeniami ) odbędzie się w dniu 02 kwietnia 2009r o godz.15.00 w Gimnazjum w Karpaczu ul.Łączna 2 – proszę przynieść matę i dowolny strój sportowy ( ćwiczymy bez obuwia ).Zajęcia odbywać się będą dwa razy w tygodniu po 1 godzinie zegarowej.

Będą to zajęcia rekreacyjno-ruchowe oparte na ćwiczeniach systemu hatha-joga , który jest zaakceptowany przez polskie prawodawstwo, wykładany i praktykowany na akademiach wychowania fizycznego oraz na innych uczelniach jako równorzędny z zajęciami WF. Na przestrzeni kilkuset lat zaobserwowano i udokumentowano ( także na podstawie badań laboratoryjnych ) bardzo szeroki wpływ ćwiczeń ’hatha- jogi’ na ludzkie zdrowie psychofizyczne. Jest to oddziaływanie na cały organizm ( aparat ruchu, przemianę materii, układ oddechowy, układ naczyniowy, układ hormonalny, układ nerwowy ).

Wszelkie pytania proszę kierować do instruktora prowadzącego zajęcia Zbigniewa Kasperkiewicza, telefon /75/ 76-19-162 lub 962-373-217.

Dodaj komentarz