Kronika policyjna 19.08.2008

Dane zarejestrowane w dniu 19 – SIERPNIA – 2008 r.

Jelenia Góra

  • Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej dwóch nietrzeźwych kierujących pojazdami
    (0,74 promila, 2,4 promila alkoholu w organizmie) oraz dwóch mężczyzn poszukiwanych na podstawie nakazu doprowadzenia do Aresztu Śledczego w Jeleniej Górze w celu odbycia kary pozbawienia wolności.
  • Policjanci Sekcji Prewencji KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 15-latkę, która posłużyła się podrobioną legitymacją szkolną.
  • Na wniosek Policji i Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania wobec 27-letniego mężczyzny podejrzanego o spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu 49-letniego mężczyzny.

Gmina Podgórzyn

  • Policjanci z Karpacza w wyniku pracy operacyjnej zatrzymali 17-latka z Kowar podejrzanego o kradzież BMW o wartości blisko 40 tys. zł. Auto odzyskane. Sprawca zatrzymany w PDOZ KMP w Jeleniej Górze. Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Karpaczu.

Szklarska Poręba

  • Policjanci ze Szklarskiej Poręby zatrzymali 52-letniego mieszkańca tej miejscowości podejrzanego o przywłaszczenie telefonu komórkowego o wartości 600 zł. Postępowanie prowadzi KP w Szklarskiej Porębie.

Gmina Stara Kamienica

  • Policjanci z KP II w Jeleniej Górze w wyniku prowadzonych działań operacyjnych zatrzymali 17-latka, który podejrzany jest o kradzież z włamaniem do jednego z budynków jednorodzinnych. Sprawca ukradł kabel, obuwie przemysłowe oraz szlifierkę kątową. Suma strat 600 zł. Postępowanie prowadzi Komisariat II Policji w Jeleniej Górze.

www.figurki.jelenia.pl

Dodaj komentarz