Max Kontra w górach – Pepsi Max tuninguje ferie!

Już w tę sobotę nowa, emocjonująca akcja Pepsi Max – Max Kontra w górach, zawita do kolejnych miast. Podróżująca samochodem terenowym drużyna Max Kontry, będzie obecna w najbardziej popularnych zimowych miejscowościach. W sobotę (02.02) w Karpaczu, w niedzielę (03.02) w Szklarskiej Porębie będą rozdawane puszki Pepsi Max oraz będzie możliwość ściągnięcia na komórkę śmiesznych filmików Max Kontry. Akcja ma na celu przełamanie szarej rzeczywistości codziennego dnia.

Już w najbliższą sobotę (02.02.2008 r.) drużynę Max Kontry będzie można spotkać pod stokiem „Kolorowa” oraz wyciągiem narciarskim „Kopa” w Karpaczu. W niedzielę (03.02.2008 r.) kolejnymi miejscami dobrej zabawy będzie wyciąg narciarski „Babiniec – Jakuszce” w Szklarskiej Porębie. Do wspólnej imprezy z ekipą Max Kontry zapraszamy wszystkich przebywających w powyższych miejscowościach. Każdy może podejść do odjazdowego Max Jeep’a i odebrać puszki oraz filmiki Max Kontry. Będzie to doskonała okazja do poznania nowych ludzi, przeżycia niesamowitej przygody oraz stworzenia czegoś zupełnie niestandartowego.

Zimowa Max Kontra potrwa przez kolejne 3 weekendy (do 17.02.2008 r.). W ramach akcji po wybranych zimowych kurortach będzie jeździł obrandowany samochód terenowy, zapewniając świetną zabawę uczestnikom zimowych szaleństw. Dodatkowo hostessy będą rozdawały puszki Pepsi Max – napoju bez cukru, o prawdzimym smaku coli. Podczas czterotygodniowego tournee do rozdania jest aż 40 tysięcy puszek. Każdy będzie mógł zrobić swoją Max Kontrę do szarej rzeczywistości. Specjalnie dobrana muzyka podkręci atrakcyjność imprezy. Zespół Max Kontry będzie zaopatrzony w urządzenia Bluetooth, dzięki którym ludzie przebywający w ich zasięgu będą mogli ściągnąć na swoje telefony komórkowe śmieszne filmiki (virale) Max Kontra. Osobom, które swoim wyglądem będą wyrażały Max Kontrę do szarej rzeczywistości, zostaną zrobione zdjęcia. Najciekawsze z nich zostaną opublikowane w mediach.

Główne przesłanie filozofii Max Kontry można zamknąć w jednym zdaniu: „Znajdź sposób na codzienne sytuacje, skoro i tak nie możesz ich uniknąć“. Pozbawiona cukru, pełna smaku Pepsi MAX namawia do innego spojrzenia na otaczającą nas rzeczywistość. Do uwolnienia się od ciasnych schematów, w każdej dziedzinie życia. Do stworzenia własnych patentów, które skutecznie pomogą nam walczyć z przyziemnością – największym wrogiem spontaniczności i dobrej zabawy. Do uczestniczenia w niecodziennej akcji z ekipą Max Kontry zapraszamy wszystkich, którzy lubią dobrą zabawę, cieszą się każdym dniem i we wszystko co robią, angażują się maksymalnie.

Już wkrótce ruszy strona www.maxkontra.pl, na której będzie można obejrzeć zabawne filmiki w duchu Max Kontry i zrealizować własne, nawet najbardziej szalone pomysły.

Harmonogram zimowej akcji:

  • 02.02 (sobota) – wyciąg narciarski „Kopa” oraz stok „Kolorowa” w Karpaczu
  • 03.02 (niedziela) – wyciąg narciarski „Babiniec – Jakuszce” w Szklarskiej Porębie
  • 09.02 (sobota) – stok „Niedźwiadek”, wyciąg narciarski „Przy Kolybie” oraz „Kolej Linowa Turnia” w Bukowinie Tatrzańskiej
  • 10.02 (niedziela) – stok „Kaniówka” i wyciąg narciarski „Bania” w Białce Tatrzańskiej
  • 16.02 (sobota) – wyciąg narciarski „Nosal” oraz deptak na ul. Krupówki w Zakopanem
  • 17.02 (niedziela) – wyciąg narciarski „Solisko Golgota” oraz „Skrzyczne” w Szczyrku.

Dodaj komentarz