Plebiscyt "Śląska Super Gmina"

Pierwsza edycja plebiscytu „Wrocławianina”, w którym czytelnicy zadecydują, którą z gmin uhonorują tytułem „Śląska SuperGmina”, to doskonała okazja do wypromowania najbardziej atrakcyjnego miejsca na Śląsku, ale przede wszystkim wygrania rewelacyjnych nagród – zarówno przez zwycięski samorząd, jak również przez głosujących.

„Śląska SuperGmina” – to taka gmina, w której prężnie działa władza samorządowa, dobrze się żyje i pracuje. Tu dobrze wykorzystywane są walory turystyczne i logistyczne, samorząd umiejętnie pozyskuje dotacje unijne i wykorzystuje je dla dobra społeczności lokalnej. W takiej gminie panuje atmosfera przyjazna dla mieszkańców, inwestorów i gości.
Przez osiem miesięcy będziemy prezentować gminy, na które czytelnicy będą mogli głosować wysyłając sms. Na taką supergminę głosować może każdy, nie tylko jej mieszkaniec.

Wystarczy wysłać SMS za 1,22 zł brutto o TREŚCI: GMINA. (numer porządkowy gminy)
Jeśli chcesz np. zagłosować na Baborów, wyślij SMS na numer 7135 o treści : GMINA.1
jeśli na Jawor – wpisz GMINA.55
W załączniku strona promocyjna Plebiscytu wraz z numerami miast i gmin.

Co miesiąc spośród głosujących wytypujemy jedną osobę, która otrzyma nagrodę w wysokości 500 zł.
Osoby głosujące zadecydują czy jesteście „Śląską Super Gminą”.

Raz w miesiącu droga elektroniczną będziemy przesyłać do Państwa ranking stworzony na podstawie oddanych głosów. W ten sposób będziecie wiedzieć, na której pozycji się znajdujecie.

W listopadzie podsumujemy wyniki i wyłonimy zwycięzcę spośród prezentowanych gmin. Czy Wasza miejscowość okaże się Śląską Super Gminą? Wszystko zależy od Was! Aby zwiększyć szansę na wygraną (bo i dla zwycięskich Samorządów przewidziane są nagrody). Zachęcamy do umieszczenia informacji o Plebiscycie na Waszych stronach internetowych, w lokalnych mediach oraz przez prywatne rozmowy.
Plebiscyt potrwa do listopada 2009 r. włącznie.

Regulamin Plebiscytu na www.wroclawianin.pl

Dodaj komentarz