Przystanek Woodstock

Przystanek Woodstock – ważne informacje dla kierowców. Ponad 200 znaków drogowych ustawią miejskie służby na czas IV Przystanku Woodstock. Na terenie Kostrzyna nad Odrą zmieni się organizacja ruchu dotycząca m.in. dojazdu do granicy z Niemcami z kierunku Gorzowa – poinformował rzecznik kostrzyńskiego magistratu Przemysław Jocz.

Największe ograniczenia będą obowiązywać dziś , jutro, w sobotę i niedzielę oraz częściowo w poniedziałek. Dla ruchu kołowego zostanie zamkniętych kilka ulic m.in. Sportowa (w kierunku Szczecina), Gorzowska oraz Północna, która prowadzi przez woodstockowe miasteczko.

Dziś w godz. 10-12 samochody nie przejadą już ulicą Gorzowska na odcinku od wiaduktu do skrzyżowania z ul. Północną (do stacji benzynowej Shell) oraz ul. Sportową. Objazd do granicy z drogi woj. nr 132 będzie prowadził przez Osiedle Warniki. Kierowcy obierający kierunek na drogę krajową nr 31 do Szczecina będą musieli poruszać się przez Sarbinowo, Cychry i wsie Bogusław, Kamień Wielki i Kamień Mały.

Ponadto na terenie Kostrzyna od 1 do 3 sierpnia będą znaczące ograniczenia w ruchu pojazdów o masie powyżej 12 ton. Tradycyjnie dla zmotoryzowanych gości Woodstocku zostaną wyznaczone specjalne parkingi. Łącznie miasto przygotuje kilka tysięcy miejsc parkingowych, głównie dla osób planujących jednodniowy pobyt na festiwalu.

Tegoroczny, XIV Przystanek Woodstock odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia. Przez trzy festiwalowe dni na dużej scenie zaprezentuje się 19. zespołów z Polski i zagranicy. Organizatorzy festiwalu spodziewają się nawet kilkuset tysięcy gości. (PAP)

www.figurki.jelenia.pl

Dodaj komentarz