17 PROGRESSteron – Festiwal dla Kobiet

„Wiosną PROGRESSteron budzi kobiecość”.
Jelenia Góra 14-15 marca 2009 r. Jeleniogórskie Centrum Kultury, ul. Bankowa 28/30.
Kolejny raz tysiące kobiet w całej Polsce wyruszy w wielką podróż, jaką jest rozwój osobisty – doświadczą go podczas wielu warsztatów, wykładów i prezentacji. Oprócz tego na uczestniczki czekają liczne imprezy towarzyszące: koncerty, wystawy, kiermasze i inne spotkania.

Zapraszamy wszystkie Panie z Jeleniej Góry i okolic na 17. Rozwojowo-Rozrywkowy Festiwal dla Kobiet PROGRESSteron. Podczas jeleniogórskiej edycji nasza Kobiecość będzie budziła się z zimowego uśpienia. Ruch, kolor, dźwięk stworzą wiosenną mapę twórczych inspiracji. Festiwal to czas zatrzymany dla siebie. Czas odpoczynku. Czas wspólnego działania. Doświadczanie siebie w kontakcie ze swoimi emocjami, pragnieniami, potrzebami. W przestrzeni snu i mitu, w przestrzeni autentycznego spotkania z drugą osobą… w pracy i w tańcu, na macie i przy bębnach. Zapraszamy na radosne odkrywanie piękna bycia kobietą!

Formuła Festiwalu daje szansę zetknięcia się z bogactwem sposobów na poznawanie i wyrażanie siebie w bardzo krótkim czasie. W ramach 17 edycji PROGRESSteronu na Dolnym Śląsku odbędzie się ponad 170 warsztatów w których weźmie udział ok. 1.000-1.200 osób.
Podczas trwania festiwalu kobiety będą mogły wypróbować różnorodne metody rozwoju osobistego i zawodowego podczas dziesiątków warsztatów psychologicznych, biznesowych, edukacyjnych, tanecznych, bębniarskich, pracy z ciałem, plastycznych, dramaturgicznych, pracy z głosem, arteterapii, samoobrony, jogi, tai chi; wykładach poświęconych psychologii, socjologii, rozwojowi osobistemu i zawodowemu, zdrowiu kobiet. Większość z zajęć będzie można kontynuować po zakończeniu Festiwalu.

Szczegółowe informacje i rezerwacje na stronie www.dojrzewalnia.pl

Zapraszamy!

Fundacja Strefa Inspiracji. Dojrzewalnia Róż Wrocław, wroclaw@dojrzewalnia.pl, tel. 695 464 970

Dodaj komentarz