FIRE WALK pod Szrenicą

4 września o 20.30 na Skwerku Radiowej Trójki mieszkańców Szklarskiej Poręby i naszych gości czeka niezwykłe przeżycie – chodzenie rozżarzonych węglach.

Choć towarzyszy temu przełamywanie wewnętrznego oporu, przezwyciężenie atawistycznego lęku przed ogniem zrobić to może każdy. Ci, którzy się odważyli twierdzą, że czują się silniejsi. Udowodnili sobie, że są w stanie zrobić to co do tej pory wydawało im się niemożliwe. A przecież Fire Walk to żadna magia. Należy być skupionym i słuchać uważnie rad instruktora, reszta to również świetna zabawa.

Po rozżarzonych węglach chodzą przedstawiciele różnych społeczności na całym świecie. W Grecji w ośrodkach anastenariów jest to elementem obrządku religijnego, w Bułgarii to atrakcja turystyczna. Na wyspach Fidżi chodzi się po rozpalonych kamieniach, a na Hawajach kahuni chodzą po ledwo zakrzepłej, gorącej lawie. W Szklarskiej Porębie, podczas ósmej edycji Weekendu z Adrenaliną, ustalono Rekord Świata w liczbie uczestników Fire Walk , było ich 141 osób !

4 września na Skwerku Radiowej Trójki każdy będzie mógł wejść na czerwoną ścieżkę, na której temperatura dojdzie do 700 stopni Celcjusza. Fire Walk pod Szrenicą towarzyszyć będzie magiczna obecność Bractwa Walońskiego. Przejście po rozżarzonych węglach poprzedzi występ Tancerzy Ognia – zespołu IRRBlOS. Tym ognistym akcentem zakończone zostaną Moksialki.

Spróbuj, taka okazja może się więcej nie powtórzyć !

Dodaj komentarz