Galeria handlowa w Jeleniej Górze

Budujemy. Mimo wszystko – powiedziała nam („Nowiny Jeleniogórskie”) Agnieszka Drucis, dyrektor ds marketingu firmy Parkridge CE Retail. Firma ogrodziła teren przy ul. Kilińskiego w Jeleniej Górze, ciężki sprzęt ma tam wjechać po świętach. Czy wreszcie powstanie tam długo oczekiwana galeria handlowa?

Parkridge ma pozwolenie na budowę i teoretycznie może rozpocząć prace, ale nie wiadomo, czy nie zostanie ono unieważnione. Zostało zaskarżone do wojewody i to m.in. od jego prawników zależy, co dalej. – Wiemy o tym. Mamy rozeznanie w tej sprawie, jesteśmy w kontakcie m.in. z prezydentem Jeleniej Góry i urzędem wojewódzkim – powiedziała Agnieszka Drucis.

Przy ul. Kilińskiego ma powstać galeria handlowa Focus Park. Będzie w niej kilkadziesiąt sklepów i restauracji, kino, podziemny parking. Boje o ten teren toczą się od wielu lat i opisywane były do znudzenia przez media. Wszystko wskazuje na to, że finał jest coraz bliżej.

Agnieszka Drucis nie chciała zdradzić szczegółów dotyczących inwestycji. – W czwartek wystosujemy komunikat, w którym poinformujemy, dlaczego zdecydowaliśmy się rozpocząć budowę. Wyślemy do go mediów – powiedziała nam. Czekamy i oczywiście o szczegółach poinformujemy naszych Czytelników.

www.nj24.pl

Dodaj komentarz