Godzina dla Ziemi – przyłącz się i zgaś światło

Uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej i Niepublicznego Gimnazjum w Centrum Pulmonologii i Alergologii w Karpaczu w imieniu organizacji ekologicznej WWF (jedna z największych na świecie organizacji działających na rzecz ochrony środowiska naturalnego) zapraszają wszystkich mieszkańców Karpacza do udziału w akcji Godzina dla Ziemi poprzez zgaszenie światła w swoich domach.

Godzina dla Ziemi to największa na świecie akcja społeczna na rzecz ograniczenia zmian klimatycznych. Miliony ludzi na całym globie na jedną godzinę gaszą światło, aby symbolicznie przeciwstawić się jednemu z największych zagrożeń naszej planety.

Dokładnie o godz. 20.30, w sobotę, 26 marca, setki milionów osób i instytucji na całym świecie po raz kolejny zgaszą światła podczas tej niezwykłej akcji.

Więcej informacji o akcji oraz o tym co Ty jako mieszkaniec Ziemi możesz zrobić, by Godzina dla Ziemi trwała dłużej przeczytaj na stronie www.wwf.pl/godzinadlaziemi

Zarejestruj się jako uczestnik akcji i weź w niej aktywny udział. Przez ten symboliczny gest pokażesz, że los naszej Ziemi nie jest Ci obojętny.

Dodaj komentarz