Hotel SPA w Świeradowie-Zdroju

Budowę hotelu SPA i 100 apartamentów zapowiedziała w Świeradowie-Zdroju spółka AQA Polska należąca do hiszpańskiej Alstan Group. Inwestycja obejmować będzie budowę wyciągu, hotelu SPA i apartamentowca. SPA chce budować hiszpański potentat na rynku nieruchomości. Wyciąg ma mieć ponad 1 000 m długości.

Inwestycja realizowana będzie na terenie o pow. 4 ha (zbocze góry (600 m spadek), od samego szczytu (1 100 m) do miejscowości Świeradów Zdrój).
– Przewidujemy budowę Hotelu – Spa ze 100 pokojami oraz około 100 apartamentów – informują przedstawiciele AQA Polska.
Zarówno właściciele apartamentów, jak również klienci hotelu, oprócz korzystania z nowoczesnych usług Wellness – Spa oraz uroków samego krajobrazu, będą mieli nieograniczony dostęp do tras narciarskich. Oczekujemy, iż projekt będzie atrakcyjny dla klientów o średniej i wysokiej sile nabywczej, szukających drugiego mieszkania w prestiżowej okolicy i pełnego tradycji, zarówno z Polski jak i Niemiec.

AQA Polska jest firmą zajmującą się handlem nieruchomościami oraz doradztwem inwestycyjnym. Firma inwestuje w podmioty z branży nieruchomości specjalizujące się szczególnie w nieruchomościach mieszkaniowych i komercyjnych.

Dodaj komentarz