Jesienna zabawa na Skwerze Radiowej Trójki

Wielki Festyn „Między latem a zimą” dla mieszkańców Szklarskiej Poręby i okolic, oraz gości wypoczywających pod Szrenicą odbędzie się 6 listopada na „Skwerku Radiowej Trójki”.

W jesiennej aurze zabawa trwać będzie od południa do zmroku. Atmosferę podgrzeje kapela Joker, która sprawi, że nogi same rwać się będą do tańca. O jesiennym chłodku zapomnimy przy zespole Orfeusz, a świetne humory zapewni nam występ Kabaretu Otto, który zaplanowano na godz 15.00

W dobrym nastroju będziemy zbierać datki na organizację Mikołajek dla dzieci ze Szklarskiej Poręby. Pomoże nam w tym miejscowa parafia pw. Bożego Ciała. Przygotowane zostaną pyszne domowe ciasta i smakowite pajdy chleba ze smalcem, które będzie można kupić „za co łaska”, wspierając szczytny cel.

Aby zebrać jak najwyższa kwotę przeprowadzona zostanie aukcja grupowej fotografii mieszkańców Szklarskiej Poręby w wymiarach 1m na 70 cm. W trakcie zabawy każdy będzie mógł wziąć udział w loterii, w której wygrać będzie można ciekawe nagrody kojarzące się z naszym miastem.

Podczas Festynu w dobrych humorach porozmawiamy również o nowej ofercie turystycznej naszego miasta i dowiemy się więcej o zbliżającym się wielkimi krokami Pucharze Świata w Narciarstwie Klasycznym, który odbędzie się w Szklarskiej Porębie w 2012.

Gdy chłód da się już we znaki a emocje nie opadną, zabawa przy największych hitach granych przez energetyczny zespół Joker przeniesie się do Klubu Kaprys. A spragnieni nocnej zabawy będą mogli wyszaleć się po 22.00 na dyskotece w Klubie Jazgot.

Dodaj komentarz