Kolędowe Pejzaże

„Kolędowe Pejzaże” – to nowy program zespołu „The Wellness Sound”, przygotowany specjalnie z myślą o nastającym co roku czasie Świąt Bożego Narodzenia. Poniedziałek, 18 styczeń 2010, 19:00 – 21:00. Hotel BORNIT ul. Mickiewicza 21

Na koncert składa się dwanaście polskich kolęd przeplecionych strofami poetyckimi. Kolędy, które usłyszymy oprócz tego, że są osobnymi utworami, stanowią pewnego rodzaju opowieść w której zawarte są radość, zaduma ale też tęsknoty i smutki, a wszystko utrzymane w duchu Polskich Świąt.

Aby oddać ten niepowtarzalny klimat, zastosowano charakterystyczne polskie style muzyczne, dzięki czemu program pomimo swojej innowacyjności jest ciepły w klimacie, przyjazny i miły w odbiorze.

Pomysłodawcą formacji jest Marek Dygdała – solista renomowanego wrocławskiego zespołu Spirituals Singers Band. Opiekę muzyczną i techniczną nad całością projektu sprawuje Tomasz Basel

Soliści zespołu „The Wellness Sound” specjalizują się w śpiewaniu standardów jazzowych i rozrywkowych, ale nie stronią też od innych gatunków muzycznych -zasłynęli ze znakomitego wykonania koncertu kolęd polskich.

Cieszy nas, że już piąty sezon możemy grać nasz program kolęd i mieć swój wkład w te najpiękniejsze ze świąt. Staramy się też nieustannie wzbogacać i rozwijać ten program, gdzie każdy z muzyków może wprowadzać własne pomysły i wpływać swoją wypowiedzią na całość programu, czyniąc go niepowtarzalnym.
W tym sezonie po raz pierwszy w koncercie usłyszymy młodą wokalistkę Monikę Wiśniowską

Skład zespołu:

  • Monika Wiśniowska – mezzosopran
  • Marek Dygdała – baryton
  • Tomasz Basel – fortepian
  • Piotr Sypień – kontrabas

Dodaj komentarz