Kolejny zaginiony w Karkonoszach

Policja poszukuje 22-letniego Michała Sapińskiego, który zaginął w Szklarskiej Porębie. 22-latek jest studentem jednego z francuskich uniwersytetów. Nie ma stałego adresu w Polsce, ostatnio zameldowany byłe we Wrocławiu.

Chłopak przyjechał do Szklarskiej Poręby w ubiegły czwartek i zameldował się w jednym z obiektów hotelowych. Dziś rano wyszedł do miasta i nie wrócił. Zaniepokojona właścicielka pensjonatu wieczorem powiadomiła policję. Funkcjonariusze wspólnie ze strażnikami miejskimi sprawdzili wszystkie górskie schroniska, dworce, lokale nocne, noclegownie. Powiadomili ratowników GOPR-u i Straż Graniczną.

Michał Sapiński ma 179 cm wzrostu, ok.80 kg wagi,jest krępej budowy ciała, włosy rude, krótko obcięte, oczy piwne, twarz owalna, nos prosty, uzębienie pełne zadbane. Zaginiony miał tatuaż na plecach w postaci czarnego orła o średnicy 25 cm oraz tatuaż na prawym barku w postaci czarnej głowy psa boksera o średnicy około 7 cm.

Wszystkie osoby, które widziały tego mężczyznę bądź go zobaczą proszone są o natychmiastowy kontakt z Komisariatem Policji w Szklarskiej Porębie na nr 075/717-20-71, 075/717-20-72 bądź na numer alarmowy policji w całym kraju.

W daszym ciągu trwają też poszukiwania 60-letniego mężczyzny, mieszkańca Inowrocławia, który wyszedł w środę wieczorem z ośrodka wszasowego w Borowicach na papierosa. Nie wiadomo co się z nim stało. Przez cały czwartek poszukiwała go w Karkonoszach około setka ludzi. Użyto psów policyjnych, ale nie podjęły tropów.

Już się odnalazł – Nieoficjalnie wiadomo, że miał jakieś kłopoty we Francji i dlatego szybko wrócił do Polski. Gdy rozpoczęto jego poszukiwania, a radiu pojawiły się komunikaty, wystraszony chłopak szybko odnalazł rodziców we Wrocławiu i powiadomił policję, że jest cały i zdrowy.

Dodaj komentarz