Kronika policyjna 08 – 10 sierpnia 2008

Dane zarejestrowane w dniu 08 – 10 SIERPNIA – 2008 r.

Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

  • Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej pięciu nietrzeźwych kierujących pojazdami.
  • Na wniosek Policji Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze objął dozorem policyjnym dwóch mężczyzn w wieku 29 i 33 lat podejrzanych o kradzież rozbójniczą.
  • Na wniosek Policji Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował dozór policyjny wobec 22-letniego mężczyzny podejrzanego o znęcanie się psychiczne i fizyczne nad konkubiną.
  • Kierujący samochodem marki VW Golf, 22-letni jeleniogórzanin podczas manewru skrętu zajechał drogę prawidłowo jadącemu pojazdowi marki Audi A3, którym kierował 20-letni mężczyzna. W wyniku zderzenia samochód VW Golf uderzył w autobus komunikacji miejskiej, a Audi A3 w trzy samochody zaparkowane na parkingu. Poszkodowanym w wyniku tego zdarzenia jest 20-letni kierowca Audi, który został przewieziony do szpitala. Uczestnicy wypadku trzeźwi. Postępowanie prowadzi Sekcja Dochodzeniowo-Śledcza KMP w Jeleniej Górze.
  • Policjanci z KP I w Jeleniej Górze zatrzymali 22-letniego jeleniogórzanina, który groził pozbawieniem życia innemu mieszkańcowi naszego miasta. Sprawca zatrzymany w PDOZ KMP w Jeleniej Górze. Postępowanie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.

Szklarska Poręba

  • Policjanci ze Szklarskiej Poręby zatrzymali 23-letniego mężczyznę, który kierował pojazdem wbrew zakazowi sądowemu (do 01.11.2008 r.) oraz w stanie nietrzeźwości. Kierowca miał 1,7 promila alkoholu w organizmie.
  • Policjanci ze Szklarskiej Poręby zatrzymali 19-letniego mężczyznę, który kierował pojazdem wbrew zakazowi sądowemu (do 11.08.2008 r.) wyd. przez Sąd Rejonowy w Głogowie.

Miłków

  • Kierujący samochodem marki Ford Eskort, 54-letni mężczyzna, będąc w stanie nietrzeźwości (blisko 2 promile alkoholu w organizmie) zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w prawidłowo jadący samochód Opel Astra, a następnie w jadącego za nim Nissana. W wyniku tego zdarzenia kierujący samochodem marki Nissan, 20-letni mężczyzna trafił do szpitala. Postępowanie prowadzi Sekcja Dochodzeniowo- Śledcza KMP w Jeleniej Górze.

Oficer Prasowy KMP Jelenia Góra, www.figurki.jelenia.pl

Dodaj komentarz