Kronika policyjna 12.08.2008

Dane zarejestrowane w dniu 12 – SIERPNIA – 2008 r.

Jelenia Góra

  • Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej dwóch nietrzeźwych kierujących pojazdami ( 1,16 promila i 0,6 promila alkoholu w organizmie).
  • Funkcjonariusze Sekcji d/w z PG KMP w Jeleniej Górze w wyniku prowadzonych działań operacyjnych zatrzymali 28-letniego mężczyznę bez stałego miejsca zamieszkania podejrzanego o szereg oszustw na szkodę wielu podmiotów. Sprawca od czerwca do sierpnia br wyłudził kredyty i towar na kwotę nie mniejszą niż 30 tys. zł. Ponadto zatrzymany był poszukiwany przez Prokuraturę Rejonową w Jeleniej Górze w celu ustalenia miejsca pobytu. 28-latek trafił do policyjnego aresztu.
  • Na wniosek Policji Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował dozór policyjny wobec dwóch mieszkańców Piechowic w wieku 17 i 33 lata podejrzanych o usiłowanie rozboju.

Szklarska Poręba

  • Policjanci ze Szklarskiej Poręby w wyniku prowadzonych działań operacyjnych zatrzymali 28-letniego mieszkańca tej miejscowości podejrzanego o usiłowanie kradzieży z włamaniem do jednej z restauracji. Postępowanie prowadzi Szklarska Poręba.

Oficer Prasowy, KMP Jelenia Góra, www.figurki.jelenia.pl

Dodaj komentarz