Księgarnia EMAKS

Księgarnia w Karpaczu po bez mała 100 latach istnienia w swej pierwotnej lokalizacji znalazła sobie nowe miejsce pod tym samym adresem. Działając ponad 13 lat pod szyldem rodzinnej firmy EMAKS, wcześniej w barwach znanego wszystkim DOMU KSIĄŻKI i przed II wojną światową jako BUCHHANDLUNG FROEMBERG znajdowała się „od zawsze” w centrum naszego miasta przy głównej ulicy w budynku o numerze 52.

Księgarnia pozostaje nadal w tym samym miejscu, pod tym samym adresem i działa wciąż w ramach tej samej firmy – przeniosła się jednak w ramach parteru tego samego budynku do sąsiedniego lokalu.

Lokal ten po pracochłonnym remoncie adaptacyjnym posiada powierzchnię porównywalną do powierzchni wcześniej zajmowanego lokalu. Możliwości ekspozycyjne zwiększyły się natomiast o około 10 %. Nowa siedziba księgarni wyposażona została w nowe meble, sprzęty i instalacje włącznie z klimatyzacją.

Również w nowych wnętrzach pragniemy dokładać wszelkich starań by nasi klienci – zarówno mieszkańcy Karpacza jak i odwiedzający nasze miasto turyści – spotkali się z interesującą ofertą książkową, szeroką gamą publikacji oraz miłą i profesjonalną obsługą.

Proszę odwiedzić nas i przekonać się osobiście – zapraszamy serdecznie.

Krzysztof Kilan
Księgarnia EMAKS

Dodaj komentarz