Lekko i efektywnie

Nordic Walking – lekko i efektywnie dla Seniorów i nie tylko!

Jednym z najskuteczniejszych lekarstw na najlepsze lata jest Nordic Walking.
Lekko i efektywnie – te dwa słowa znaczą o wiele więcej niż mogło by się wydawać.
Aktywny i świadomy marsz z kijami to najskuteczniejszy sposób na poprawę formy, zabezpieczenie przed chorobami, a także przedwczesnym starzeniem.

Lekko i efektywnie (ciało i umysł):
To świadome czerpanie przyjemności z życia i siły życiowej, na które nigdy nie jest za późno.
Podczas treningu staraj się oddychać lekko. Z biegiem czasu Twoje płuca zaczną oddychać głębiej i przyjmować coraz więcej zbawiennego dla komórek ciała tlenu.
Zyskuje na tym także mózg a Twój umysł zaczyna jasno i wydajniej pracować – tym samym do głowy wpadają o wiele lepsze pomysły.

Lekko i efektywnie (serce):
Pompa, która w czasie treningu może się powiększyć i bardziej efektywnie pracować. Serce dla naszego zdrowia jest najważniejszym organem a Nordic Walking najlepszym sposobem na to aby polepszyć ukrwienie organów i poprawić puls spoczynkowy naszego serca.

Lekko i efektywnie (stawy):
Nieużywane stawy z powodu braku aktywności lub po kontuzji, bądź złamaniu mogą ulec uszkodzeniu. Brak ruchu powoduje zanik mięśni wokół stawów. Dzięki Nordic Walking idąc na lekko a efektywnie wzmocnisz mięśnie a tym samym swoje stawy.

Lekko i efektywnie (sen):
Tylko dzięki Nordic Walking można w pełni poczuć prawdziwe pragnienie snu. Aktywne wykorzystywanie własnego ciała sprzyja wypoczynkowi, który potrzebny jest aby właściwie zregenerować zmęczenie i poczuć siłę witalną.

Lekko i efektywnie (sylwetka):
Niechciane kilogramy odejdą w zapomnienie a Nordic Walking pomoże uruchomić prawidłową przemianę materii. Mięśnie staną się jędrne i silne.
Efektywne spalanie tłuszczów to aktywność ruchowa w połączeniu z odpowiednim odżywianiem.

Lekko i efektywnie (ruch):
Siedząca praca nie wybacza, łatwym i skutecznym narzędziem na pozbycie się bólu jest Lekki i efektywny marsz z kijami. Ćwiczenia z instruktorem pomogą pozbyć się napięcia wokół karku i kręgosłupa a także staną się naturalną mobilizacją dla całego ciała.
Nordicos.pl

Dodaj komentarz