Mistrzostwa Karkonoszy w Płukaniu Złota

Już w najbliższą sobotę Polski Klub Poszukiwaczy Złota i goldcentrum.pl zapraszają na Mistrzostwa Karkonoszy w Płukaniu Złota. Miejsce: Western City koło Karpacza. Impreza od samego początku nawiązuje do dawnych tradycji poszukiwania złota w rejonie Karkonoszy. Wezmą w niej udział najbardziej utytułowani poszukiwacze złota z Polski. Ale w mistrzostwach może wziąć udział każdy chętny.

Liczy się chęć uczestniczenia w dobrej zabawie, zwłaszcza, iż znalezione – najprawdziwsze złoto, uczestnicy zabierają ze sobą.

Sobota (28.06): -dzień główny

 • 11.00: Nauka płukania złota, przydzielanie działek złotonośnych, Rejestracja poszukiwaczy złota w Western City. Korzystanie z uciech Western City. Możliwość zwiedzania Karpacza i okolic.
 • 12.15: Rozpoczęcie Mistrzostw Karkonoszy w Płukaniu Złota
  – złota poszukują dzieci i juniorzy (do 16 lat)
  – złota poszukują amatorzy (nigdy wcześniej nie startowali w zawodach w płukaniu złota)
  – złota poszukują profesjonaliści (!!!)
  – trójbój kanadyjski drużyn (2 os.) – piłowanie drzewa, płukanie złota, strzelanie z łuku.
 • Po zakończeniu Mistrzostw Karkonoszy: Zawody w płukaniu złota o COLT SZERYFA WESTERN CITY. Bez kategorii. Z wszystkich zawodników wyłanianych jest Ośmiu Wspaniałych, którzy w dodatkowym pojedynku poszukują złota.

Uwaga! Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za zamiany w programie wynikające z przyczyn wyższych jak np. napad na bank, stado byków, pojedynek rewolwerowców itp.

NIEDZIELA (29.06): MISTRZOSTWA KARKONOSZY W PŁUKANIU ZŁOTA – (bez zawodowców, dla turystów przebywających)

 • 11.00: Nauka płukania złota, przydzielanie działek złotonośnych, Rejestracja
 • 12.15 – 15.00 Mistrzostwa Karkonoszy w Płukaniu Złota dla dzieci i starszych, którzy nigdy wcześniej nie startowali w zawodach w płukaniu złota.

Informacja prasowa: K. Maciejak
www.figurki.jelenia.pl

Dodaj komentarz