Nagrody Liczyrzepy jeszcze raz

3 października w restauracji Barok w Piechowicach odbyła się impreza podsumowująca osiągnięcia karkonoskiej branży turystycznej. W tym roku Szklarskiej Porębie przypadły aż 4 nagrody Liczyrzepy 2008, przyznane w siedmiu kategoriach.

Stowarzyszenie Biegu Piastów statuetkę otrzymało za najskuteczniejszą promocję zagraniczną. Chodzi o przystąpienie Biegu Piastów do Worldloppet.

AuRun okazał się najlepszym produktem turystycznym . Doskonale promował miasto i atrakcje turystyczne. W zabawie wzięły udział setki turystów przebywających latem w Szklarskiej Porębie, którzy zwiedzali najpiękniejsze i najciekawsze zakątki miasta.

Statuetkę Liczyrzepy otrzymał też Henryk Łubkowski twórca i gospodarz Leśnej Huty, w kategorii najefektowniejszej promocji. Ciężka praca i podtrzymywanie szklarskich tradycji dały efekty. Leśna Huta stała się miejscem wizyt setek turystów.

Nagrodę w kategorii najlepszy obiekt hotelarski otrzymał w tym roku Szrenicowy Dwór. Malowniczo położony, oferujący pobyty na bardzo wysokim poziomie.

Za wybitne zasługi w dziedzinie turystyki Ministerstwo Sportu i Turystyki odznaczyło Janinę i Jerzego Sieleckich, Piotra Kaczmarskiego oraz Zygmunta Trylańskiego.

Certyfikaty „bezpieczny obiekt” dostał Hotel Bornit, Hotel Las, Szrenicowy Dwór oraz pensjonat CRR Krus.

To kolejny sukces Szklarskiej Poręby, która jest laureatem nagród Liczyrzepy od 2000 roku.

www.szklarskaporeba.pl

Dodaj komentarz