Nowe bezpłatne hotspoty w Karpaczu

Miło nam poinformować o powstaniu w naszym mieście 4 bezpłatnych i bezprzewodowych punktów dostępowych (Hotspot) do sieci internetowej. Zasięg hotspotów obejmuje odcinek ulicy Konstytucji 3 Maja od Centrum Rekreacji i Sportu Kolorowa do budynku Poczty Polskiej. Nadajniki zlokalizowane zostały na budynku Urzędu Miejskiego, Szkoły Podstawowej i Straży Miejskiej. Dodatkowy Hotspot zlokalizowany został w Hali Widowiskowo-Sportowej przy Szkole Podstawowej i Gimnazjum w Karpaczu.

Bezprzewodowy internet ułatwi przyjeżdżającym do Karpacza znalezienie wolnych miejsc w Karpaczu, oraz poszukiwanie informacji o Karpaczu. Stroną startową po zalogowaniu się jest oficjalna strona Karpacza www.karpacz.pl, na której znajduje się m.in. Interaktywna Baza Noclegowa z wolnymi miejscami na dany dzień.

Aby skorzystać z HotSpot należy posiadać urządzenie z interfejsem radiowym działającym w standardzie IEEE 802.11b, 802.11g. (laptop z kartą radiową, palmtop, PDA, telefon) i wybrać sieć o identyfikatorze KARPACZ-HOTSPOT oraz zaakceptować regulamin. Nawiązaną sesję połączenia system automatycznie rozłączy po 15 min. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.karpacz.eu/hotspot.

Dodaj komentarz