Pokoje gościnne w Karpaczu

Zapraszamy do wypoczynku w górach. Oferujemy komfortowe pokoje gościnne w ścisłym centrum Karpacza w niskiej cenie. Czym dłuższy pobyt tym niższa cena. Szczegóły oferty na stronie internetowej: www.karpatka.pl

Dodaj komentarz

Pokoje gościnne w Karpaczu

Za każdym razem gdy jesteście w Karkonoszach zastanawiacie się gdzie będziecie nocować? Jesteście przyzwyczajeni do komfortu, jednak nie lubicie dużo płacić za nocleg? Nasza oferta powinna spełnić Wasze oczekiwania.

Szczegóły na www.karpatka.pl

Pokoje gościnne „Karpatka.pl” znajdują się przy ulicy Mickiewicza 5A – kilka metrów od przystanku autobusowego PKS, w pobliżu hotelu Mieszko.

W każdym pokoju znajduje się łazienka, łoże małżeńskie oraz rozkładana kanapa, telewizor LCD z dostępem do telewizji naziemnej i satelitarnej, internet przewodowy i bezprzewodowy.

KA138994.JPG

Bezpośrednio z pokoi jest wyjście na werandę, gdzie dodatkowo umieściliśmy wygodne rozkładane krzesła.

Na życzenie naszych gości udostępniamy w pełni wyposażoną kuchnię, w której można przygotowywać indywidualne posiłki. Polecamy również wiele barów, restauracji, pizzerri i sklepów znajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwie – najbliższy sklep spożywczy i bar z domową kuchnią znajduje się w sąsiednim budynku.

KA138989.JPG

Ulica Mickiewicza jest zamknięta dla ruchu samochodowego, w pobliżu znajduje się bank i bankomat PKO BP, sklepy z pamiątkami, grota solna, basen, SPA. Do najbliższego wyciągu narciarskiego „Kolorowa” jest 150 m, jest to zarazem letni tor saneczkowy (rynna).

Zapraszamy na www.karpatka.pl

Dodaj komentarz