PROGRESSteron – XX Jubileuszowy Festiwal dla Kobiet

Jelenia Góra 13-14 marca 2010 r.
Osiedlowy Dom Kultury na ZABOBRZU, ul Trzcińskiego 12.
W marcu Festiwal PROGRESSteron obchodzić będzie swój jubileusz – to już 20. ogólnopolska edycja. W tę niezwykłą i fascynującą podróż, jaką jest rozwój osobisty oraz odkrywanie własnych pasji, inspiracji i potencjału wyruszyło z nami już tysiące kobiet z całej Polski.

Dlatego tę niepowtarzalną 20 edycję Festiwalu pragniemy spędzić na intensywnych działaniach, spotkaniach i warsztatach w Mieście Kobiet jakim niedługo stanie się Jelenia Góra.

Podczas jeleniogórskiej edycji nasza Kobiecość będzie inspirowana do aktywnego czerpania z tak wielu form doskonalenia siebie i tego co w nas niepowtarzalne. Wraz z wiosenną energią pobudzimy do twórczego działania nasz umysł i ciało. Poprzez taniec, muzykę, plastykę czy rozmowę wejdziemy w bliski kontakt z tym, co w nas nie do końca poznane.

Festiwal to czas radosnego odkrywanie piękna bycia kobietą! Dołącz do nas!

W ramach 20 edycji PROGRESSteronu na Dolnym Śląsku odbędzie się ponad 250 warsztatów w których weźmie udział ok. 1.200-1.600 osób. Oprócz Jeleniej Góry, spotykamy się również w Lubinie i Wrocławiu.

Spełniamy Wasze oczekiwania dzięki szerokiemu zakresowi tematycznemu warsztatów i wysokiemu poziomowi merytorycznemu, profesjonalnej kadrze trenerów z całej Polski, otwartości i holistycznemu podejściu do potrzeb kobiet. I co równie ważne, wyróżnia nas niepowtarzalny nastrój i wspaniała festiwalowa atmosfera.

Ponadto nasze przedsięwzięcie zyskało uznanie i zostało objęte Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Dolnośląskiego.

W ramach festiwalu odbędą się także otwarte imprezy towarzyszące, m.in.

13.03.2010 godz. 19:15 – Wiosenna Feeria Kobiecości

  • Gorące przedstawienie wrocławskiej grupy tanecznej bollywood prowadzonej przez Dorotę Szaro – Shadorę. Pokaz tańca, który przeniesie mieszkanki Jeleniej Góry do krainy Tysiąca i Jednej Nocy.
  • W świat tajemnic kobiecej alkowy wprowadzi nas Agnieszka Socha – barfitterka, która zdradzi kilka tajemnic podwiązek, pończoch i biustonoszy. „Każdy biust jest piękny! Naucz się dobierać odpowiedni biustonosz i ciesz się swoim ciałem!”

Więcej informacji o warsztatach, imprezach towarzyszących i rezerwacjach znaleźć można na stronie www.dojrzewalnia.pl.

Dodaj komentarz