Rowerami po "Tramwajowym Torowisku 40 lat później"

Zapraszamy na Rodzinny Rajd Rowerowy.
W tym roku mija 40 lat odjazdu ostatniego tramwaju w Jeleniej Górze -nasze Towarzystwo Rowerowe w związku z tą rocznicą organizuje 01.05.2009 roku Rodzinny Rad Rowerowy trasą linii tramwajowej. Początek Dworzec Kolejowy PKP w Jeleniej Górze – zakończenie Pętla Tramwajowa w Sobieszowie. Więcej szczegółów o tej imprezie umieścimy w kwietniu.
Prezes I-K T K-N Zbigniew Leszek

Ta majowa impreza to nie Maraton Rowerowy – tylko RODZINNY RAJD ROWEROWY.
Zasada prosta – spotykamy się w umówionym miejscu i spokojnie bez pośpiechu przy okazji zaliczając poszczególne punkty po drodze – dojeżdżamy do celu. Tam planujemy wspólną zabawę.

Ta majowa impreza jest to początek Rodzinnych Rajdów Rowerowych. Tymi imprezami pragniemy zachęcić mieszkańców naszego miasta i nie tylko do aktywniejszego spędzania czasu – przede wszystkim RODZINNEGO; po prostu bawmy się.

Planujemy jeszcze w tym roku zorganizować rajd „Doliną Kamiennej” do Piechowic, „Doliną Łomnicy” do Karpacza, „Doliną Wrzosówki” do Podgórzyna.

Zapraszam do zaglądania na naszą internetową stronę http://jg-kk.blog.onet.pl – Szukamy osób i instytucje do pomocy przy organizowaniu tych rajdów. Robimy to całkowicie społecznie i każda para rąk może się przydać.

Z kolarskim pozdrowieniem Zbigniew Leszek

Dodaj komentarz