Szrenicka Karta Wakacyjna

Podczas wakacji turyści będą mogli korzystać z darmowych wycieczek, bezpłatnych wstępów na basen, kręgielnie i na wybrane atrakcje turystyczne. Z inicjatywą wystąpiło kilkanaście obiektów, które chcą swym gościom dać coś więcej niż tylko noclegi.

„Szrenicka Karta Wakacyjna” ma być emitowana przez Lokalną Organizację Turystyczną, która jest koordynatorem całej akcji. Na razie w banku pomysłów są wycieczki z przewodnikiem organizowane 5 razy w tygodniu. Do tego bezpłatne wejścia do Leśnej Huty, Starej Chaty Walońskiej, na kręgle i na basen.

Właściciel pensjonatu czy hotelu sam decyduje w jakich sytuacjach wręczyć klientom specjalny numerowany wołczer . Turyści sami też decydują na jaką atrakcję przeznaczą wołczer.

Aby obiekt mógł wejść do systemu musi wnieść wpisowe uzależnione od wielkości hotelu czy pensjonatu od 100 do 300 złotych miesięcznie. Po zakończeniu akcji koszty zostaną rozliczone według faktycznego udziału gości z danego obiektu w poszczególnych wycieczkach.

Kartę będzie można otrzymać tylko w wybranych obiektach biorących udział w tej akcji.

Na mieście i w obiektach uczestniczących w projekcie pojawią się plakaty informujące o akcji.

Zgłoszenia w sprawie karty przyjmowane są pod numerem 075-717-44-30 (hotel Kryształ). Sugestie należy kierować do Lokalnej Organizacji Turystycznej www.LOT.szklarskaporeba.org

www.szklarskaporeba.org

Dodaj komentarz