Weekend w Karpaczu

W najbliższy weekend w Karpaczu nie będzie można narzekać na nudę. Miłośnicy gry w tenisa będą mogli zobaczyć turnieje, które odbędą się w dniach 20-22.06.2008 na kortach przy Hotelu „Orbis Skalny w Karpaczu i w Ścięgnach w ośrodku tenisowych Family Tennis Camp pod nazwą „Karkonosze – Skalny Cup i IX Mistrzostwa Karpacza w kategorii seniorów +40. Co roku w zawodach biorą udział znani artyści, politycy, aktorzy. W tym roku gośćmi turnieju będą m.in. Zbigniew Górny, Piotr Skarga, Tomasz Stockinger, Krzysztof Stawowy, Jerzy Szmajdziński, Jerzy Hertel, Stanisław Szczukiewicz, Marek Pudełko, Karol Strasburger, Katarzyna Chrzanowska i Mirosław Popczyk.

Turniej rozgrywany będzie pod patronatem Starosty Jeleniogórskiego – Pana Jacka Włodygi oraz Burmistrza Karpacza Pana Bogdana Malinowskiego. Otwarcie imprezy w dniu 21.06.08 o godz.10.00 (sobota) na kortach przy hotelu „Skalny”.

W sobotni wieczór przy Kościele Wang o godz. 20:00 będzie można wysłuchać koncertu na gongach Pani Ireny Sallamann.

Natomiast w niedzielę 22 czerwca od godz. 14:00 Towarzystwo Miłośników Karpacza i Miasto

Karpacz zapraszają na Jany 2008- Noc Świętojańską nad Wodospadem. Jak co roku nie zabraknie kwaśnicy karpaczańskiej, kiełbasek i słynnego już chleba ze smalcem Pana Józefa Żądły. Będzie można wziąć udział w konkursach, loterii fantowej, a także pobawić się przy muzyce. W tym roku wystąpi Złota Aura, Trio Rodziny Karpińskich oraz zespół Coelestis.

Dodaj komentarz