Wybieramy 10 pereł Dolnego Śląska

Drodzy Internauci, podobnie jak w roku ubiegłym o tej porze, ogłaszamy w naszymmieście.pl wakacje z Perłami w Koronie Województwa Dolnośląskiego. W drugiej edycji regionalnego plebiscytu będziemy pod wpływem uroku niezwykłych budowli. Głosowanie na stronach portalu naszemiasto.pl rusza 29 czerwca.

Przez dwa tygodnie poprzedzające czas wyborów przyjmujemy – i nagradzamy – propozycje Czytelników. W Waszych rękach jest los dolnośląskich perełek oraz certyfikaty ze znakiem naszemiasto.pl dla dziesięciu laureatów plebiscytu. Poznamy ich 1 września.

Pod hasłem „Perły w Koronie 2009” naszemiasto.pl promuje regionalne atrakcje turystyczne w całej Polsce – akcja prowadzona jest równolegle przez 16 wojewódzkich oddziałów portalu. W tym roku głosujemy na niezwykłe budowle, zarówno te urzekające pięknem architektury, jak i te, których atrakcyjność płynie z ich głębi, historii, a także ludzi i faktów, z nimi związanych. Niektóre z nich są już symbolami, wizytówkami miast, inne cieszą się na myśl o nadchodzących odkrywcach, korzystając na co dzień z uroku oddalenia od wielkomiejskiego i medialnego szumu. Na redakcyjnej liście kandydatów do tytułów pereł dominują zabytki, te sprzed kilku wieków i młodsze – z ostatniego stulecia. Nie znaczy to, że zamykamy się przed historią najnowszą – los innych, także tych bardzo współczesnych perełek jest w Waszych rękach.

Wszystkie propozycje redakcji odnajdziecie pod zakładką Głosowanie. Na tej samej stronie 29 czerwca rozpocznie się głosowanie (do 31 sierpnia włącznie).

Od 15 do 30 czerwca redakcja naszemiasto.pl czeka na propozycje obiektów, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się wśród kandydatów na Perły w Koronie Województwa Dolnośląskiego 2009. Za najciekawsze zgłoszenia będą nagrody – dla autora propozycji oraz zgłoszonego obiektu, który znajdzie się na liście do głosowania.

Zgłoszenia przyjmujemy drogą e-mailową pod adresem wroclaw@naszemiasto.pl.

Zgłoszenie powinno zawierać:

  • co najmniej jedną fotografię obiektu,
  • kilka (ale może być więcej) zdań o obiekcie,
  • oświadczenie następującej treści: „Oświadczam, że jestem autorem załączonych zdjęć (zdjęcia) i wyrażam zgodę na ich publikację w portalu naszemiasto.pl”, podpisane imieniem i nazwiskiem.

Szczegóły konkursu oraz prezentacja nagród dostępne są w naszej strefie.

Nagrody czekają również na tych internautów, którzy na stronach plebiscytowych pozostawią nie tylko swoje głosy, ale także opinie i komentarze. Głosujemy, komentujemy i kibicujemy regionalnym perełkom do 31 sierpnia.

Partnerami plebiscytu są: wydawnictwa Demart i Carta Blanca, internetowe biuro podróży fly.pl oraz biuro podróży Exim Tours.

redakcja – NaszeMiasto.pl

Dodaj komentarz