Akcja Dukat Lokalny

W imieniu Urzędu Miasta firma Kolekcjoner Apolinary Kurowski pragnie zaprosić Państwa do udziału w akcji „Dukat Lokalny”. W okresie od 1 czerwca do 30 września 2008 roku na terenie miasta będzie wyznaczona sieć punktów, gdzie na zasadzie wymiany (forma żetonu, bonu towarowego) będzie można nabyć produkty lub usługi bądź otrzymać resztę w 4 talarach karkonoskich. 4 talary karkonoskie, będą miały równowartość 4 złotych. Cała akcja „Dukata Lokalnego” ma na celu promocje turystyczną naszego regionu.

Jest to wyjątkowa okazja na podniesienie obrotów swojej firmy w okresie trwania promocji, ponieważ aby móc wymienić 4 złote na 4 talary karkonoskie będzie trzeba nabyć produkt lub usługę w firmie Agenta. Firma Kolekcjoner Apolinary Kurowski podpisze z każdym Agentem, który zgłosi swoje zainteresowanie, umowę w której zobowiąże się m.in. do przyjęcia żetonów, które zostaną po całym okresie trwania akcji w rękach Agentów. Żetony Agentom, z którymi zostanie podpisana umowa będą przekazane razem z plakatami i ulotkami informacyjnymi najpóźniej do 31 maja na zasadzie wymiany 4 talary karkonoskie za 4 złote.

Na wszelkie pytania bardzo chętnie odpowiemy telefonicznie bądź w siedzibie naszej firmy w godzinach pracy od 10:00 do 18:00. Chętnych do współpracy zapraszamy do wypełnienia danych potrzebnych do podpisania umowy oraz danych kontaktowych w nieprzekraczalnym terminie do 21 marca. Dane, które będą potrzebne do podpisania umowy to: Nazwa firmy, NIP, adres, telefon kontaktowy oraz chęć wymiany maksymalnie następującej ilości żetonów.

Kontakt: Kolekcjoner Apolinary Kurowski, pl. Ratuszowy 37, 58-500 Jelenia Góra, tel. (75) 75 254 03 biuro@kolekcjoner.org

Karpaczański Informator Samorządowy

Dodaj komentarz