Edyta Geppert w JCK

14 stycznia o godz. 19. – Występ Edyty Geppert w sali widowiskowej JCK przy ul. Bankowej 28/30. Popularna piosenkarka i aktorka, zaprezentuje najnowsze piosenki z ostatniej swej płyty „Nic nie muszę”, która podsumowuje 25 lat jej działalności artystycznej.

Album nagrano z towarzyszeniem 60-osobowej Polskiej Orkiestry Radiowej, który to akompaniament to w dzisiejszych czasach jest zjawiskiem niesłychanie rzadki. Wszystkie piosenki skomponował Seweryn Krajewski, mający niezwykły dar tworzenia melodii, które wpadając w ucho – trafiają do serca. (Teksty autorstwa: Agnieszki Osieckiej, Marka Dagnana, Wojciecha Młynarskiego, Andrzeja Poniedzielskiego).

Piosenkarka należy do wokalistek, mających szczególne predyspozycje do wykonywania utworów Seweryna Krajewskiego; z mądrymi i osobistymi tekstami, wspaniałą muzyką, która od lat ma olbrzymią i wierna publiczność.

Edyta Geppert ma więc w swoim dorobku aż trzy nagrody „Grand Prix” Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Koncertowała na obu półkulach nie tylko dla środowisk polonijnych. Łączna sprzedaż jej płyt przekroczyła półtora miliona egzemplarzy a sześć albumów osiągnęło status Złotej Płyty.

www.nj24.pl

Dodaj komentarz