Galeria Czekoladowa

Wystawa pokonkursowa oraz koncert na żywo to atrakcje tego tygodnia, dla których warto wstąpić do Galerii Czekoladowej przy ul. Sobieskiego w Jeleniej Górze.

24.01.2008 czwartek

Podczas tradycyjnego czwartkowego spotkania z muzyka na żywo dla gości lokalu zagra Duet Klin-Dwornik z Wrocławia. Paweł Klin (gitara) i Mateusz Dwornik (kontrabas) to młodzi muzycy związani z Wrocławską Szkołą Jazzu.

Zagrają w czwartek, 24 stycznia, w godz. 17,00 do 20.30, a w repertuarze zajadą się bossa novy, standardy jazzowe oraz kompozycje muzyków.

25.01.2008 piątek

Warto także odwiedzić czekoladziarnię dzień później. W piątek szykuje się gratka dla miłośników fotografii. Zostanie bowiem rozstrzygnięty konkurs pod hasłem „Czekolada”. Wpłynęło aż 600 zdjęć 137 autorów. Jury w składzie: Ewa Andrzejewska, Wojciech Zawadzki, Janusz Jaremen i Dariusz Goetze nagrodziło trzy prace, a wyróżniło – 12.

Wystawa zostanie otwarta 25 stycznia o godz. 18. „Czekoladowe” zdjęcia będzie można oglądać do końca kwietna. W trakcie wystawy zaprezentowany zostanie kalendarz pokonkursowy na 2008 rok. – Serdecznie zapraszam na łyk gorącej czekolady i całą masę doznań artystycznych – proponuje Dariusz Goetze.

jelonka.com

Dodaj komentarz