Harry Potter w Empiku

Tajemnicze atrakcje dla wszystkich czarodziejów i mugoli, konkursy z cennymi nagrodami i wyjątkową atmosferę nocnego oczekiwania na premierę ostatniego tomu „Harry Potter i Insygnia Śmierci” zapewnia salon Empik.

Jak zapewniają organizatorzy, do głównych atrakcji wieczoru, który rozpocznie się 25 stycznia o godz. 20.00 należeć będzie konkurs multimedialny „Potyczki z Harrym Potterem na ekranie komputera” (godz. 20.00), konkurs wiedzy o młodym czarodzieju (22.30) oraz konkurs na najlepszy czarodziejski strój. – Wszystkie konkursy zostaną hojnie nagrodzone przez kapitułę czarodziejów przybyłych na miotłach prosto z Hogwartu. Staraniem czarodziejów będzie, aby każdy mały i duży czarodziej otrzymał certyfikat uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu – zachęcają organizatorzy.
– Dodatkowo stworzymy w salonie specjalny klimat wraz z odliczaniem sekund przed kupnem pierwszego egzemplarza. Książki będą przykryte specjalnym materiałem i zostaną odsłonięte dopiero o 24.00. Przed salonem będzie stało dwóch dementorów z pochodniami, a pracownicy ubiorą się w stroje czarodziejów. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia, osłodzone wielosmakowymi cukierkami zamówionymi specjalnie na tę okazję – zapewnia Katarzyna Rębiszewska, dyrektor Empiku Jelenia Góra.

Magiczny konkurs

W związku z premierą ostatniego tomu powieści J.K. Rowling Jelonka.com z salonem Empik Jelenia Góra przygotowała magiczny konkurs. Wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na poniższe pytanie:

Z jakiego peronu odjeżdża pociąg do Hogwartu?

  • a) 8 i 1/3
  • b) 9 i 3/4
  • c) 7 i 1/2

i wysłać na adres redakcji (ul. Klonowica 9) wypełniony kupon lub e-mail (redakcja@jelonka.com) z danymi osobowymi i numerem telefonu. Z nadesłanych poprawnie odpowiedzi rozlosujemy nagrody: pierwsze miejsce – najnowszy film na DVD „Harry Potter i zakon Feniksa” oraz dwa wyróżnienia – Księga Wiedzy Czarodziejskiej – przewodnik po zaczarowanym świecie Harrego Pottera. Zwycięzcy otrzymają również kubki i smycze marki Empik. Termin nadsyłania odpowiedzi – 31 stycznia.

Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie i poinformujemy o sposobie odebranie nagrody. Regulamin konkursu dostępny do wglądu w siedzibie redakcji.

jelonka.com

Dodaj komentarz