Gitarą i Piórem

Już w najbliższy weekend 21 i 22 sierpnia w Karpaczu odbędzie się plenerowy festiwal piosenki autorskiej i poezji śpiewanej czyli XXI edycja „Gitarą i Piórem”. Cały piątkowy koncert poświęcony będzie twórczości Jaromira Nohavicy oraz Bułata Okudżawy.

Gitarą i piórem

Koncerty rozpoczną się o godz. 19:00 na stoku Lodowiec, obok Chaty Karkonoskiej przy ul. Wolnej 4 w Karpaczu. Późnym wieczorem wolna scena dla wszystkich amatorów piosenki autorskiej i gitary.

Program XXI-edycji „GITARĄ I PIÓREM”:

  • 21.08.2009 r. (piątek) – Żanna Biczewska, Mieczysław Czyżkiewicz,Tolek Muracki, Stefan Brzozowski, Paweł Orkisz, Andrzej Ozga, Elżbieta Wojnawska, Aleksandra Muracka, Jakub Muracki
  • 22.0-8.2009r. (sobota) – Mariusz Lubomski, „Czerwony Tulipan”, „W Tym Sęk”, Mirosław Czyżkiewicz, zespół „Bez Jacka”.

Dodaj komentarz

Gitarą i Piórem

Przypominamy, że już w najbliższy weekend 22 i 23 sierpnia w Karpaczu odbędzie się plenerowy festiwal piosenki autorskiej i poezji śpiewanej czyli XX edycja „Gitarą i Piórem”. W piątek zaśpiewają: „W tym sęk” ,Tomasz Wachnowski, Basia Stępniak-Wilk oraz gwiazda wieczoru Grzegorz Turnau, natomiast w sobotę wystąpią: Agata Rymarowicz, Tadeusz Krok, Andrzej Garczarek, Marek Andrzejewski oraz na zakończenie Janusz Radek.

Rozpoczęcie koncertów o godzinie 19:00 na stoku Lodowiec obok Chaty Karkonoskiej przy ul. Wolnej 4. Późnym wieczorem wolna scena dla wszystkich amatorów piosenki autorskiej i gitary. Szczegóły na stronie www.karpacz.pl i na plakatach.

Dodaj komentarz