Gwiazdy na Śniegu

Co roku jako zimowa stolica Trójki Szklarska Poręba zaprasza znanych i lubianych dziennikarzy i aktorów do narciarskiej rywalizacji w Slalomie Gwiazd na Szrenicy. W zawodach zmagają się narciarze zjazdowi i snowboardziści, a w dodatkowych konkurencjach startują także Dzieci Gwiazd i Przyjaciele Gwiazd. Zapraszamy od rana na stok SKIERENY SZRENICA!

W Narciarskim Slalomie Gwiazd wystartują Państwa ulubieńcy z radia i telewizji. Jak co roku szykuje się ostra rywalizacja.

Nasze Gwiazdy radzą sobie świetnie nie tylko na planie filmowym, a białe szaleństwo ogarnia zarówno dziennikarza muzycznego jak i komentatora sportowego.

Impreza to także niepowtarzalna okazja na zdobycie autografów i zrobienie pamiątkowych zdjęć z Gwiazdami w zimowej scenerii Szklarskiej Poręby.

W tym roku swój udział w imprezie zapowiedziało wiele gwiazd, znanych z radia, telewizji i gazet : Michał Olszański, Ela Walendzik, Sylwia Hejj, Piotr Mec, Michał Gąsiorowski, Marcin Łukawski, Robert Kantereit, Paweł Sołtys, Marzena Sienkiewicz, Waldemar Błaszczyk, Piotr Zelt, Piotr Gąsowski, Cezary Harasimowicz, Paweł Homa, Mirek Oczkoś, Jacek Łapot, Marcin Nowakowski, Jarek Kulczycki, Grzegorz Brzozowicz, Tomasz Dziedzic, Darek Pekałowski, Katarzyna Dowbor, Małgosia Lewińska, Monika Jarosińska, Ela Jędrzejewska, Monika Grzeszczuk, Ewa Gorzelak, Iwona Guzowska, Dorota i Jacek Idzi, Dorota Miśkiewicz, Rafał Mroczek, Michał Milowicz, Rafał Cieszyński, Krzysztof KASA Kasowski, Marek Włodarczyk, Andrzej Deskur, Tomasz Karolak, Robert Rozmus, Agata Passent, Zdzisław Wardejn, Ela Jędrzejewska, Ala Borkowska, Konrad Przygodzki, Marta Wardyńska, Dorota Wardyńska, Arkadiusz Skrzypaszek, Magda Umer, Piotr Polk.

Dodaj komentarz

Gwiazdy na Śniegu

Szklarska Poręba w świetle reporterskich fleszy! Tylko u nas podczas jednego weekendu można spotkać całą plejadę gwiazd na stoku narciarskim.

Gwiazdy na Śniegu

Jest wesoło, jest zimowo, jest światowo.

Co roku jako zimowa stolica Trójki Szklarska Poręba zaprasza znanych i lubianych dziennikarzy i aktorów do narciarskiej rywalizacji w Slalomie Gwiazd na Szrenicy.

W zawodach zmagają się narciarze zjazdowi i snowboardziści, a w dodatkowych konkurencjach startują także Dzieci Gwiazd i Przyjaciele Gwiazd.

Zapraszamy od rana na stok SKIERENY SZRENICA! W Narciarskim Slalomie Gwiazd wystartują Państwa ulubieńcy z radia i telewizji. Jak co roku szykuje się ostra rywalizacja.
Nasze Gwiazdy radzą sobie świetnie nie tylko na planie filmowym, a białe szaleństwo ogarnia zarówno dziennikarza muzycznego jak i komentatora sportowego.

Impreza to także niepowtarzalna okazja na zdobycie autografów i zrobienie pamiątkowych zdjęć w Gwiazdami w zimowej scenerii Szklarskiej Poręby.

Zapraszamy!

Dodaj komentarz