Informacja turystyczna w Jeleniej Górze

Przenosiny informacji turystycznej w Jeleniej Górze były dobrym pomysłem. – Przychodzi do nas coraz więcej ludzi – przyznaje kierownik Barbara Różycka-Jaskólska. Turyści do końca miesiąca uzyskają pomoc i w starej i w nowej siedzibie.

Od początku lipca informacja została przeniesiona do Książnicy Karkonoskiej przy ul. Bankowej 27. – To bardzo dobra lokalizacja, przychodzi do nas mnóstwo mieszkańców – przyznaje kierowniczka. – To dlatego, że deptakiem przy Bankowej przechodzi mnóstwo pieszych. Znacznie więcej, niż przy Baszcie Grodzkiej, gdzie do tej pory funkcjonowała IT.

Jak jednak powiedziała, turyści otrzymają informację także i w starej siedzibie. – W baszcie funkcjonuje sklepik. Można w nim otrzymać nasze ulotki oraz wydrukowane informacje o mieście – powiedziała Barbara Różycka-Jaskólska.

Od sierpnia informacja turystyczna będzie mieściła sie już tylko w Książnicy Karkonoskiej. Telefon (0 75) 76 76 925.

www.nowiny.jgora.pl

Obecna Karkonoska Informacja Turystyczna znajduje się w miejscu o wiele bardziej dostępnym (bo w rynku miasta), ale niestety ze względu na stopień przed wejściem nie jest dostępna dla osób niepełnosprawnych.

Karkonoska Informacja Turystyczna
58-500 Jelenia Góra
Plac Ratuszowy 6/7
Tel: 519509343
E-mail: it-jeleniagora@dot.org.pl
Czynne: codziennie 8:00 – 20:00

Dodaj komentarz