Intryga w listopadzie

Z powodu choroby aktorki zamiast planowanej „Elektry” w czwartek, 20 listopada, zagramy naszą najnowszą premierę „Intrygę i miłość”. To jedyna okazja zobaczenia spektaklu jeszcze w listopadzie. Zapraszamy szczególnie widzów, którzy z powodu braku miejsc nie obejrzeli przedstawień premierowych.

Rezerwacja/zmiana biletów oraz bliższe informacje: Biuro Organizacji Widowni (tel. 075 64 28 130, e-mail: widownia@teatr.jgora.pl).

O „Intrydze” napisano m.in.:

Proszę Państwa, „Intrygę i miłość” zobaczyć trzeba. Choćby po to, by przypomnieć sobie, że teatr to nie seria mniej lub bardziej udanych pomysłów reżyserskich, siła wywołanego szoku i kontrowersji, a sztuka. („Teatralia”)

Pierwsza premiera tego sezonu w Teatrze Jeleniogórskim to spektakl na wskroś nowoczesny. „Intryga i miłość” Katarzyny Raduszyńskiej to opowieść o najmroczniejszych stronach ludzkiej duszy. Premiera zapowiada ciekawy sezon w Teatrze Jeleniogórskim. („Gazeta Wyborcza Wrocław”)

Śmiała inscenizacja Raduszyńskiej wciąga. Sztukę śledzi się w pewnym napięciu budowanym stopniowo, jak w dobrym thrillerze. W sumie: dobry prognostyk na ten sezon Sceny Dramatycznej Teatru Jeleniogórskiego im. Norwida. („Jelonka”)

Wielbicieli spektaklu „Śmierć Człowieka-Wiewiórki” zapraszamy do Wałbrzycha, gdzie pokazujemy go 22 listopada, w sobotę, w Teatrze im. Szaniawskiego w Wałbrzychu – w ramach Wałbrzyskich Fanaberii Teatralnych.

Dodaj komentarz