Kronika policyjna 31.07.2008

Dane zarejestrowane w dniu 31 – LIPCA – 2008 r.

Jelenia Góra

 • Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 52-letniego jeleniogórzanina, który kierował samochodem ciężarowym w stanie nietrzeźwości. Kierowca miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.
 • Funkcjonariusze Sekcji Kryminalnej z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze
  w wyniku prowadzonych działań operacyjnych zatrzymali dwóch 14-latków podejrzanych
  o wymuszenie rozbójnicze. Chłopcy telefonicznie skontaktowali się z mieszkanką jednej
  z pod jeleniogórskich miejscowości i zażądali od niej 10.000 zł. W przypadku nie spełnienia żądań zagrozili zdetonowaniem ładunku wybuchowego. Postępowanie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.
 • Funkcjonariusze z KP II w Jeleniej Górze zatrzymali 35-letniego mężczyznę, który kierował samochodem wbrew zakazowi sądowemu. Ponadto mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim na podstawie nakazu doprowadzenia do Aresztu Śledczego w celu odbycia kary pozbawienia wolności.
 • Na wniosek Policji Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował dozór policyjny wobec 33-letniego mieszkańca Świebodzic podejrzanego o kradzież telefonu komórkowego.
 • Na wniosek Policji Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował dozór policyjny wobec dwóch jeleniogórzan w wieku 20 i 31 lat podejrzanych o kradzieże z włamaniem.

www.figurki.jelenia.pl

Dodaj komentarz