Mistrzostwa Family CUP w Karpaczu

Ruszają mistrzostwa Family CUP w Karpaczu. Zgłoszenia można przesyłać do 11 stycznia.
12 stycznia o godzinie 10 w Karpaczu na stoku „Kolorowa” odbędą się eliminacje regionalne w slalomie gigancie oraz snowboardzie dla województwa dolnośląskiego.

Będą to już XIII amatorskie mistrzostwa Polski w kategoriach: narciarski slalom gigant, snowboardowy slalom gigant. Można będzie również uczestniczyć w klasyfikacji rodzinnej obejmującej narciarstwo alpejskie i snowboard.

W klasyfikacji narciarstwa alpejskiego mogą uczestniczyć trzyosobowe składy: ojciec – matka – dziecko lub dziadek (babcia) – syn (córka) – wnuk (wnuczka). Natomiast w snowboardzie: rodzic – dziecko lub dziadek (babcia) – wnuczek (wnuczka).

Zgłoszenia są do pobrania w punktach informacji turystycznej oraz na stronach internetowych: www. kolorowa.pl, www.karpacz.pl, www. familycup.com.pl

Opłata startowa wynosi 30 zł od każdego zawodnika i zostanie pobrana w dniu zawodów od godziny 9. W przypadku niekorzystnych warunków śniegowych termin i miejsce imprezy mogą ulec zmianie.

Aby wziąć udział w zawodach, należy mieć więcej niż 12 lat, mieszkać na stałe lub czasowo w Polsce i nie posiadać licencji zawodniczej PZN, PZS lub ISF. Regulamin uczestnictwa dostępny jest na stronach internetowych imprezy.

Po biegu przewidziano spotkanie dla wszystkich uczestników, którzy ukończą zawody.

Więcej informacji pod numerem telefonu 0501-818-232. Zgłoszenia należy przesłać na adres: CRiS „Kolorowa”, ul. Parkowa 10, 58-540 Karpacz, lub kolorowa@kolorowa.pl do 11 stycznia.

POLSKA Gazeta Wrocławska
www.naszemiasto.pl

Dodaj komentarz