Półkolonie w Karpaczu

Półkolonie to cykliczna akcja skierowana do najmłodszych mieszkańców naszego miasta. Zorganizowane zostały w Szkole Podstawowej w Karpaczu przy ul. Konstytucji 3 Maja 48a.

Zapisy dzieci przyjmowane są codziennie w sekretariacie Szkoły Podstawowej w Karpaczu tel.75 76 19 430. Opłata za uczestnictwo wynosi 15 złotych od dziecka za jeden tydzień.

Półkolonie trwać będą od 12 lipca do 31 lipca br. w godzinach od 9ºº do 14ºº. W tym czasie dzieci zapewnioną będą miały opiekę pedagogiczną, w ramach której przewidziane są zajęcia rekreacyjne, edukacyjne, gry i zabawy integracyjne, wyjazd do kina, oraz szereg innych atrakcji.

Wszystkim dzieciom zapewniamy rano śniadanie (bułka słodka, herbata ) oraz gorące drugie danie w porze obiadowej.

Zapraszam dzieci do udziału w tej formie zagospodarowania wolnego czasu.

Burmistrz Karpacza Bogdan Malinowski

Dodaj komentarz

Półkolonie w Karpaczu

Półkolonie w tym roku będą odbywały się w Gimnazjum w Karpaczu przy ul. Łącznej 2.
Zapisy dzieci i młodzieży przyjmowane są w sekretariacie Gimnazjum. Opłata za uczestnictwo w półkolonii wynosi 15 złotych od dziecka za tydzień.

Półkolonie trwać będą od 01 lipca do 31 lipca br. w godzinach od 9ºº do 14ºº. W tym czasie dzieci zapewnioną będą miały opiekę pedagogiczną, w ramach której przewidziane są zajęcia rekreacyjne, edukacyjne, gry i zabawy integracyjne, wyjazd do kina, wycieczka autokarem po Kotlinie Jeleniogórskiej oraz szereg innych atrakcji.

Wszystkim dzieciom zapewniamy rano śniadanie (bułka słodka, herbata ) oraz gorące drugie danie w porze obiadowej.
Zapraszam dzieci i młodzież do udziału w tej formie zagospodarowania wolnego czasu.

Burmistrz Karpacza – Bogdan Malinowski

Dodaj komentarz