Teatr Nasz w Michałowicach

Również w listopadzie „Teatr Nasz” w Michałowicach oferuje cotygodniowe spektakle kabaretowo-piosenkarskie pt. „Kuton Club – czyli droga do słąwy”. Wykonawcy, to znane w kraju aktorskie małżeństwo – Jadwiga i Tadeusz Kutowie i wspomagający ich muzyk i piosenkarz – Jacek Szreniawa.

Tablica informacyjna

W czwartki najczęściej, popularni aktorzy i właściciele górskiego teatru – Jadwiga i Tadeusz Kutowie, osobiście witają licznych zazwyczaj gości w siedzibie teatru w Michałowicach, urokliwej podkarkonoskiej miejscowości u samego podnóża najwyższego pasma Sudetów (nieopodal Szklarskiej Poręby). Gospodarze od 17 już lat prowadzą tu z powodzeniem placówkę sceniczną pod nazwą: Teatr Nasz.

Teatr w Michałowicach

O tym, że trafili w sedno gustów publiczności najlepiej zaświadcza fakt, iż mają za sobą już w sumie, 33 premiery i ponad cztery tysiące zagranych przedstawień.

Jadwiga Kuta muzycznie utalentowana aktorka, laureatka wszystkich głównych nagród na XIII Festiwalu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu w roku 1992 – nagrała ostatnio płytę z piosnkami z własnych koncertów i przedstawień, którą zatytułowano: Pastelowa Jadwiga Kuta (do tekstów znanych autorów, m.in.: Osieckiej, Loebla i Poświatowskiej). Promocje krążka CD odbyły się w jeleniogórskim EMPiKu i nadal cieszą się powodzeniem w siedzibie Teatru w Michałowicach.

Afisz

Razem aktorskie małżeństwo wraz z utalentowanym muzykiem Jackiem Szreniawą – oferuje obecnie ostatni program kabaretowy pt. „Kuton Club – czyli droga do sławy”.

Najbliższe spektakle i koncerty:

  • 6 listopada, czwartek godz. 19. – Spektakl kabaretowy Kuton Club – czyli droga do sławy
  • 13 listopada, czwartek godz. 19. – Spektakl kabaretowy Kuton Club – czyli droga do sławy
  • 20 listopada, czwartek godz. 19. – Spektakl kabaretowy Kuton Club – czyli droga do sławy
  • 27 listopada, czwartek godz. 19. – Koncert promocyjny, piosenki z nowej płyty „Pastelowa Jadwiga Kuta”
  • 28 listopada, piątek godz. 19. – Koncert promocyjny, piosenki z nowej płyty „Pastelowa Jadwiga Kuta”
  • 4 grudnia, czwartek godz. 19.- Loteria kabaretowa, spektakl ze skeczami i piosenkami

www.nj24.pl

Dodaj komentarz