TVN Turbo pod Szrenicą

Program „Pojechany Łikend”, ze Szklarską Porębą w roli głównej, nadawany będzie w TVN Turbo od 25 sierpnia do 1 września.

Ekipę telewizyjną gościliśmy u siebie w trakcie trwania XIV Festiwalu Rowerowego Bike Action. „Pojechany łikend” to program dla ludzi spragnionych nowych wrażeń. Pasje, przygoda i dreszczyk emocji – tak w skrócie można by streścić jego zawartość. Prowadzący Michał Łukasiewicz, przemierza Polskę wzdłuż i wszerz w poszukiwaniu ciekawych plenerów. Odwiedza miejsca, w których aktywnie można spędzić wolny czas. Pokazuje gdzie najlepiej uprawiać sporty ekstremalne.

Przed Wyspami Kanaryjskimi Szklarska Poręba

Laureaci „Wakacji na dwóch kółkach” – największej w Polsce radiowej akcji sportowo-turystycznej dla dzieci i młodzieży przyjechali do Szklarskiej Poręby. To już 40 jubileuszowa edycja konkursu. Zwycięzcy, którzy nadesłali najciekawsze sprawozdania z wycieczki rowerowej pojadą w tym roku na Wyspy Kanaryjskie. Jak co roku jednak wyjazd na atrakcyjny zagraniczny rajd rowerowy poprzedzony jest wyprawą do najciekawszych miejsc Kotliny Jeleniogórskiej.

Dodaj komentarz