Weekend z Radiową Trójką

Trudno w to uwierzyć ale za nami już 10 lat współpracy miasta Szklarska Poręba i Radiowej Trójki. Z tej okazji do Szklarskiej Poręby zawitają Trójkowi Dziennikarze, którzy na żywo z miasta pod Szrenicą poprowadzą swoje autorskie audycje:

  • 25 lipca 2008 (piątek) na antenie Trójki będzie można usłyszeć zapowiedzi 8 Weekendu z Adrenaliną. Reklamy i spoty naszej sztandarowej imprezy są już obecne w Trójce przez cały tydzień.
  • 6 lipca 2008 (sobota) od godziny 10:00 do 11:00 przy dolnej stacji wyciągu na Szrenicę w swojej audycji Michał Olszański będzie rozmawiał ze współorganizatorami 8 Weekendu z Adrenaliną a także z uczestnikami imprezy.
  • między godziną 16:00 a 19:00 Piotr Stelmach zaprasza na muzyczną popołudniówkę Trójki – audycję „Myśliwiecka 3/5/7” na żywo przy dolnej stacji wyciągu na Szrenicę.
  • 27 lipca 2008 (niedziela) Skwer Radiowej Trójki – pierwsze wejście już o godzinie 08:30 – audycja „Zagadkowa Niedziela”.

Od godziny 10:00 do 13:00 po raz pierwszy w historii audycja Wojciecha Manna i Grzegorza Wasowskiego „Tani e Granie” poza studiem radiowej Trójki! Dużo muzyki, szczypta dobrego humoru i najważniejsza część audycji – uroczyste odsłonięcie ust Trójkowych Dziennikarzy: Wojciecha Manna, Grzegorza Wasowskiego i Krzysztofa Skowrońskiego. Tym samym dziennikarze dołączą do istniejącej na Skwerze Radiowej Trójki Alei Trójkowych Gwiazd.

Dziennikarze Radiowej Trójki będą obecni przez cały czas trwania 8 Weekendu z Adrenaliną przy dolnej stacji wyciągu na Szrenicę zarówno prowadząc Trójkowe audycje jak i uatrakcyjniając swoją obecnością poszczególne punkty programu imprezy. Serdecznie zapraszamy do słuchania Trójki i uczestnictwa w 8 Weekendzie z Adrenaliną.

www.szklarskaporeba.pl

Dodaj komentarz