50-lecie AKT-SKPS

W związku z kończącym się jubileuszowym, pięćdziesiątym rokiem, który minął od założenia AKT-SKPS i zbliżającymi się 51 urodzinami, chcielibyśmy zaprosić byłych i aktualnych skpsmanów i aktowców na wspominkowo-towarzyską imprezę. Odbędzie się ona 12.01.2008 roku (sobota) w auli II i TD PAN przy ul. Weigla 12 (boczna Ślężnej, we Wrocławiu oczywiście) – początek o godzinie 16.00

W programie przewidujemy między innymi:

  • prelekcje Janusza Czerwińskiego (o początkach AKT, prelekcja pewna),
  • prelekcje Artura Galasa (temat: SKPS w Himalajach, prelekcja nie do końca pewna, ale prelegent obiecał, że będzie bardzo starał się przybyć),
  • pokazy historycznych slajdów i zdjęć z lat 70., 80. i 90. (m.in. Astronoma – Andrzeja Wojciechowskiego, Ufa – Witolda Hermaszewskiego, Papkina – Witolda Papierniaka, Dziamdziaka – Tomasza Dudziaka, Piotrka Adamskiego)
  • Będzie też prezentacja multimedialna o dziejach Koła w latach sześćdziesiątych (nadeszła pocztą z pod samych Gór Skalistych)
  • oraz czas na spotkania towarzyskie.

Zamysł jest taki, żeby żadna z tych prelekcji nie przekroczyła 45 min. i żeby były przerwy na kawę i pogaduszki.
Prośba o rozsyłanie wici! Mimo, że organizatorzy starają się na podstawie bazy adresowej dotrzeć do jak największej liczby członków (ok. 600 osób), to prosimy o przekazywanie sobie tej informacji z ust do ust i z komputera na komputer (ludzie obecnie często zmieniają adresy, nie tylko te mailowe i numery telefonów).

Dodaj komentarz