Dzień Kobiet w Karpaczu

Zjednoczone siły Hotelu Karkonosze i Kabaretu Paka mają zaszczyt zaprosić na pełne atrakcji, uroczyste obchody „Dnia Kobiet” pt: ” Karpacz – Miasto Kobiet”. Te pełne niespodzianek imprezy odbędą się dniach 06 i 07 marca 2009 w Chacie Karkonoskiej przy Hotelu „Karkonosze” w Karpaczu, ulica Wolna 4. Oficjalne rozpoczęcie imprez, godzina 20:00. Wyłącznie męska obsługa.

Obowiązuje rezerwacja miejsc, tel. 075 76 18 277, hkarkonosze@gip.com.pl

Dodaj komentarz

Dzień Kobiet w Karpaczu

Zjednoczone siły Hotelu „Karkonosze” i Kabaretu „Paka” mają zaszczyt zaprosić na pełne atrakcji, uroczyste obchody „DNIA KOBIET” pt. „Gazda Wom pokaże”.

Ta pełna niespodzianek impreza odbędzie się 08 marca 2008r. w „Chacie Karkonoskiej” przy Hotelu „Karkonosze” w Karpaczu, ulica Wolna 4. Tel. 075 76 18 277.

Oficjalne rozpoczęcie imprezy godzina 20.00. Obowiązuje rezerwacja miejsc

Wyłącznie męska obsługa !!

Kobiety, kobietki i dziewczyny wstęp wolny! Pozostali płacą tylko po 50zł.

Karpaczański Informator Samorządowy

Dodaj komentarz

Dzień Kobiet w Karpaczu

Twórczy mieszkańcy Karpacza, w związku z obchodzonym uroczyście MIĘDZYNARODOWYM DNIEM KOBIET mają zaszczyt zaprosić Panie od + 18 do + 100 do DW „Mieszko” w dniu 6 marca 2008 r. na godzinę godz. 17.00A w programie przygotowanym na to święto miedzy innymi

  • poezja miłosna i erotyczna autorstwa Zakręconych Pozytywnie i słynnych braci Przybyłów laureatów wielu konkursów
  • życzenia dla Pań od Panów
  • poezję śpiewaną miłosną w wykonaniu utalentowanych dziewczyn z miasta pod Śnieżką- laureatek wielu konkursów na terenie Dolnego Śląska.

Organizatorki inicjatorki: Urszula Jonkisz , Aśka Stanek

Panie które tego dnia skorzystają z zaproszenia otrzymają co nie co za darmochę. Panowie niestety rachunki płacą za to co zamówią w barze i co swoim feministkom postawią. Organizatorki przewidziały tańce nawet do białego rana jeśli Panie bawić się będą chciały.

Karpaczański Informator Samorządowy

Dodaj komentarz