Finisaż i kiermasz świąteczny

Dnia 13 grudnia o godzinie 1500 Miejska Biblioteka Publiczna w Karpaczu i Galeria Regio Korkontoi zaprasza na finisaż wystawy znanego ukraińskiego artysty – Włodzimierza Łobunia absolwenta Akademii Sztuk Pięknych we Lwowie i członka Lwowskiego Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych, którego prace można podziwiać w galeriach i zbiorach prywatnych niemal całej Europy.

Włodzimierz Lobuń od lat zajmuje się technikami malarskimi, z wielkim wyczuciem i zamiłowaniem tworzy rozbudowane kompozycje, w których występuje zarówno architektura jak i pejzaż bliskiej człowiekowi natury. Ze swoich licznych podróży przywozi i przetwarza piękno świata, którym dzieli się za pomocą swojej sztuki z innymi.Jednym z ulubionych miejsc w ostatnich latach stał się dla artysty Karpacz i otaczające go Karkonosze. Prace artysty prezentowane były przez ostatni miesiąc i cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem.

Finisaż, to jeszcze jedna możliwość spotkania się z artystą. W ramach finisażu i z myślą o zbliżających się świętach Bożego Narodzenia od godziny 12 00 odbywać się będzie II Kiermasz Świąteczny. Zapraszamy wszystkich chętnych do wystawiania swoich prac. Dostarczać je można do 11 grudnia do siedziby Miejskiej Biblioteki Publicznej mieszczącej się przy ulicy Konstytucji 3 Maja 24, telefon 075-7619883.

Dodaj komentarz