Kurs komputerowy w Karpaczu

Mieszkańcy Karpacza w wieku +/- 50 zainteresowani uczestniczeniem w kursie komputerowym i nauką języka niemieckiego proszeni są o zgłoszenie się do kancelarii Urzędu Miejskiego w Karpaczu celem podpisania petycji do Burmistrza w zakresie powyższej inicjatywy.

Dodaj komentarz

Kurs komputerowy w Karpaczu

Już po raz czwarty, z inicjatywy Urzędu Miejskiego w Karpaczu, grupa mieszkańców naszego miasta w wieku + 50 uczestniczyła w kursie komputerowym. Tym razem zajęcia prowadzone były w pięciu grupach o różnym stopniu zaawansowania. Słuchacze opanowywali umiejętności, dzięki którym mogą posługiwać się komputerem w życiu codziennym i pracy. Relacja fotograficzna z wręczenia certyfikatów ukończenia kursu przez 72 osób znajduje się pod adresem http://gimkarpacz.no-ip.org/kurs/IVkurs_2008.htm
oraz http://gimkarpacz.no-ip.org/kurs_komp.htm

Dodaj komentarz

Kurs komputerowy w Karpaczu

Burmistrz Karpacza ogłasza zapisy na kurs komputerowy – IV edycja skierowany do osób powyżej 50 roku życia w ramach programu „KARPACZ + 50”.

Chęć udziału w zajęciach można zgłosić na spotkaniu organizacyjnym, które odbędzie się w dniu 02.04.2008 r. o godz. 15º° w holu Gimnazjum w Karpaczu przy ul. Łącznej 2. Kurs skierowany jest dla osób początkujących oraz dla tych, którzy chcą kontynuować i rozwijać nabyte już wcześniej umiejętności obsługi komputera.

Burmistrz Karpacza

Bogdan Malinowski

Karpaczański Informator Samorządowy

Dodaj komentarz