Loterie Kabaretowe w Michałowicach

Niecodzienną ofertą kulturalną regionu jeleniogórskiego i Karkonoszy są przedstawienia w górskim teatrze w Michałowicach, pod Śnieżnymi Kotłami, gdzie scena pod nazwą TEATR NASZ zaprasza systematycznie, na spektakle kabaretowo-piosenkarskie, w tym ostatni program pt. Kuton Club – czyli droga do sławy oraz najnowsze koncerty przedstawienia.
Wykonawcy, to znane w kraju aktorskie małżeństwo – Jadwiga i Tadeusz Kutowie i wspomagający ich muzyk i piosenkarz – Jacek Szreniawa.

Tablica informacyjna

Najczęściej w czwartki popularni aktorzy i właściciele górskiego teatru – JADWIGA I TADEUSZ KUTOWIE, osobiście witają licznych zazwyczaj gości w siedzibie teatru w Michałowicach, urokliwej podkarkonoskiej miejscowości u samego podnóża najwyższego pasma Sudetów (nieopodal Szklarskiej Poręby), funkcjonującego tu już od 17 lat.

Teatr w Michałowicach

O tym, że trafili w sedno gustów publiczności najlepiej zaświadcza fakt, iż TEATR NASZ ma za sobą już 33 premiery i ponad cztery tysiące zagranych przedstawień.

Jadwiga Kuta muzycznie utalentowana aktorka, laureatka wszystkich głównych nagród na XIII Festiwalu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu w roku 1992 – nagrała ostatnio płytę z piosnkami z własnych koncertów i przedstawień, którą zatytułowano: PASTELOWA JADWIGA KUTA (do tekstów znanych autorów, m.in.: Osieckiej, Loebla i Poświatowskiej). Promocje krążka CD odbyły się w jeleniogórskim EMPiKu i nadal cieszą się powodzeniem w siedzibie Teatru w Michałowicach.

Razem aktorskie małżeństwo wraz z utalentowanym muzykiem Jackiem Szreniawą – oferuje obecnie ostatni program kabaretowy pt. „KUTON, CLUB, czyli droga do sławy”.

Najbliższe spektakle i koncerty:

  • 8 stycznia (czwartek) godz. 19. – KARNAWAŁOWA LOTERIA KABARETOWA
  • 16 stycznia (piątek) godz. 19. – ŚWIĘTO KAŻDEGO DNIA, spektakl wyjazdowy na scenie teatru piosenki we Wrocławiu
  • 17 stycznia (sobota) godz. 19. – PASTELOWY RECITAL, koncert promocyjny piosenek z płyty „Pastelowa Jadwiga Kuta” w Teatrze piosenki we Wrocławiu
  • 22 stycznia (czwartek) godz. 19. – KARNAWAŁOWA LOTERIA KABARETOWA
  • 29 stycznia (czwartek) godz. 19. – KARNAWAŁOWA LOTERIA KABARETOWA

www.nj24.pl

Dodaj komentarz