Reklama Szklarskiej Poręby

„Aktywnie w Górach – Szklarska Poręba zaprasza w Karkonosze i Góry Izerskie” – pod takim roboczym tytułem wkrótce wydany zostanie nowy folder reklamowy przygotowywany specjalne pod targi turystyczne w Polsce i zagranicą. 32 stronicowy folder A4 będzie przedstawiał walory turystyczne Szklarskiej Poręby i okolic, skupiając się nie tylko na aktywnych formach wypoczynku, ale także historycznych i poznawczych. Planowany nakład to 30 tysięcy egzemplarzy w trzech językach: polskim, niemieckim i angielskim.

Zapewniamy dystrybucję na stoiskach Karkonoszy, Gór Izerskich, Sudetów i Dolnego Śląska podczas targów krajowych. 70 procent nakładu trafi na prezentacje targowe, około 25 procent do biur i ośrodków informacji turystycznej w kraju i zagranicą, a pozostała część do reklamodawców.

Uzupełniającą i wspomagającą formą reklamy będzie towarzysząca folderowi strona internetowa w trzech wersjach językowych. Reklamodawcy z folderu otrzymują darmową roczną promocję w internecie.

Wydawcą jest Lokalna Organizacja Turystyczna w Szklarskiej Porębie, której członkowie otrzymują 20 procentową bonifikatę.

Warunkiem skorzystania z bonifikat jest opłacenie składek na rok 2008 i brak zaległości.

Zainteresowani cennikiem i umieszczeniem swoich ogłoszeń proszeni są o kontakt email lot@karkonosz.pl lub 0503 048 026

Folder wydawany jest przy współudziale finansowych Samorządu Województwa Dolnośląskiego.

Dodaj komentarz